Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Orrsövény műtét után megszűnte...

Orrsövény műtét után megszűntek a műtét előtti panaszok? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon ferde volt az orrsovenyem, és tarajom is volt. A műtét után 1 héttel vagyok. És a probléma az állandó vizes orrfolyás volt és a bedugulás. Egyenlőre még ugyanúgy folyik az orrom, viszont még csak 1 hét telt el és fújni sem szabad. Nektek elmúltak az előtte levő panaszok? Segített a műtét?

2019. nov. 17. 18:41
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem egy pár hétig egyenes volt aztán ismét ferde lett az orrsövény (de ne ess kétségbe, szerintem én egyedi eset vagyok). :-(
2019. nov. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nem vagy egyedi eset. Kollégámnak is volt műtve, utána ugyanolyan ferde maradt, illetve lett, sőt még ferdébb is, a panaszai sem rendeződtek. Éppen azon viccelődtünk vele, hogy elaltatták és csak vicceket meséltek biztos egymásnak a műtőben a dokik és az asszisztensek.....persze ez csak humor volt, viszont az már nem az, hogy mitől maradt ugyanolyan, nem is értem...
2019. nov. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Tehát akkor egész életemben folyni fog non stop az orrom télen nyáron?
2019. nov. 17. 19:15
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem, dehogy.
2019. nov. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Akkor hogy lehet megszüntetni a problémát, ha a műtét “felesleges” volt?
2019. nov. 17. 19:22
 6/10 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nem tudom, hogy felesleges volt-e, de egy hét még messze van a gyógyulástól, bár már érezni kellene a pozitív hatását.
2019. nov. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Egyenlőre sajnos ugyanúgy folyik az orrom vagy még jobban, holnap után megyek varratszedésre és megkérdezem a doktort, hogy mindenképp elfog múlni az orrfolyás? Mert ezt valahogy még sosem kérdeztem, mert nem kételkedtem a műtét hatásosságában, de itt gyakorin szinte csak negatív válaszokat olvastam és félek hogy nem múlik el az orrfolyásom... de ha ezzel nem szunik meg, akkor mivel.. nem értem !?
2019. nov. 18. 17:12
 8/10 Ypszilon1980 ***** válasza:
Szerintem az a legjobb, ha az orvost mindenről megkérdezed, az 1 hét még korai ahhoz, hogy minden rendben legyen.
2019. nov. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Dávid ***** válasza:

Nekem nem segített a műtét.

Igaz, az én tünetem egész más volt, nem vizes, hanem (bocs a kifejezésért) slelymes, sűrű lefolyás a torkon.


Szóval elég para volt a műtét, fájt is, de legalább nem is használt.

2019. dec. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 m.ferenc29 válasza:
Sziasztok nekem most volt szerdán feb10en orrsövény műtétem nem volt kellemes legalább is ameddig a tampon bent volt az orromban ,kiszedése se volt kellemes,azt szeretem kérdezni hogy nektek a tampon kiszedése után engedték hogy fujhassatok az orrotokat mert nekem azt mondta a doki hogy óvatosan fujhatom külön külön az orrot..meg adott kenőcsöt napi 3x4 szer kenhetem vele ,de máshol azt olvasom hogy egy hétig nem lehet orrot fújni szerintetek lehet vagy nem kinek mi a tapasztalata Üdv Feri!
2021. febr. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!