Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Lesz egy Ganglion műtétem!...

Lesz egy Ganglion műtétem! Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Elég fiatal egyéniség vagyok aki nagyon fél az ilyenektől! Utánnaolvastam és azt találtam hogy legalább 8 inekcióval lesz a zsibbasztás! (5 a ganglion köré és 3 a felkarba) én igazából a zsibbasztástól félek! A többi nem nagyon érdekel..! Valakinek tapasztalata van hogy ez mennyire kellemetlen? Kedden lesz 7.30-tól a szitu.. Szóval nem nagyon tudok rá felkészülni..! A doki meg azt mondta hogy altatás nincs! Zsibbasztás lesz ha törik ha szakad! Szóval.. Nem parázok inkább csak ideges vagyok.. Illetve a varratszedés és a fertőtlenítést hogy oldjam meg? .. Remélem fel fog világosítani a doki! Ha van valakinek ilyen sztorija szívesen olvasom! Mert jól esne tudni igazából higy mire kell felkészülnöm! :)

NORMÁLIS VÁLASZOKAT szeretnék kérni! Köszönöm szépen! :)



2018. jan. 14. 12:20
 1/6 Pszyho válasza:
Szia! A nyáron vettek ki egyet a kezemből, helyi érzéstelenítéssel. Nenm éreztem semmit, s a karom sem mozgatták, mert befogták valami kalodafélébe. Inkább az volt a zavró, hogy hallottam mit beszélnek a nűtősök, állandóan frászban voltam, hogy na most lesz valami komplikáci. De nem lett, nem fájt, nem volt vészes. A műtét után elmondták, mit, hogyan mit, és azt is, hogy mit ne. Varratszedésre vissza kellett mennem, azt sem éreztem igazán. Remélem segítettem, nyugi!
2018. jan. 16. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Koszi:) megvolt a mutet :) de nekem nm mondtak semmit..
2018. jan. 16. 17:55
 3/6 sassszem ***** válasza:
Miért nem altattak? Meddig tartott a műtét?
2018. jan. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kb 15 perc.. Nm volt vészes..
2018. jan. 17. 07:22
 5/6 anonim ***** válasza:

És végül hova kaptál szurast a zsibbasztashoz?

Nekem a doki azt mondta hónapja adja majd mert a gangliont nem lehet korbeszurkalni🤷🏻‍♀️

2022. febr. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hónaljba adja majd*
2022. febr. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!