Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Tudtok ajánlani anyajegy...

Tudtok ajánlani anyajegy eltávolításra szakembereket? Akik nektek beváltak.

Figyelt kérdés
Hol rendelnek? Milyen módszerrel távolították el, mi maradt utána, ha maradt? Ha tudtok, illesszetek be képet is! Arcon, nyakon lévő anyajegy eltávolításával van valakinek tapasztalata? Köszönöm a válaszokat

2019. nov. 20. 15:46
 1/4 A kérdező kommentje:
Még valami: mennyi volt a gyógyulási idő, ezalatt aki pl. sportolt, vagy táncolt, mozgékony dolgot végzett rendszeresen, volt valamilyen megkötés?
2019. nov. 20. 15:47
 2/4 Ypszilon1980 ***** válasza:

Fejtető, halánték régió, egészségközpont, plasztikai sebész.

Nekem mondjuk nem sima anyajegy volt, de sebészi kimetszés volt, a kisebb pár mm-es teljes gyógyulási ideje több, mint 1 hónap, mert azért az közben varrasodik, leesik, visszavarrasodik, begyullad alatta a szőrtüsző, kifakad, de egyáltalán nem fájt sosem, ettől még edzeni lehet.

2019. nov. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Hátról, mellkasról is vetetnék le, ezeken a területeken bezavarhatnak ha megfeszül az izom alatta?
2019. nov. 21. 00:32
 4/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
Szednek le mindenhonnan. Én azért örültem, hogy ott vagyok, mert tényleg mindent elmondott a doki előtte is, kontrollon is, akármit kérdezhetsz, korrekt válaszokat ad, kezet fog veled, szóval nagyon jónak tartom az ottani ellátást. Sajnos árakat nem tudok, mert én biztosító által vagyok ott, de biztosan megtalálható a neten.
2019. nov. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!