Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » 5 hónapja fekvő beteg vagyok,...

5 hónapja fekvő beteg vagyok, járni nem tudok, lenne pár kérdésem, segítene nekem hozzáértő vagy olyan aki járt már így? Többi lent.

Figyelt kérdés

Röviden - 23-as hemoglobinnal kerültem kórházba júniusban, kaptam 4L vért és 5000mg B12 vitamint injekcióba. Aztán hazaküldtek, de azóta nem tudok járni, írni, fáj a kezem és a lábam, gyógytorna felerősített, már fel tudok állni, tenni pár lépést de fáj. A háziorvosom lexar, mert nem vagyok neki szimpi, és a neurológiáról járok ki-be mert még mindig nem tudja senki mi okozta mindezt.


Aki volt már hasonló helyzetben, írhatna meddig tartott a felépülés és tud e normálisan működni.


Akarok már járni, normálisan, erőm is van hozzá de nagyon nehezen csinálom, mintha sose tudtam volna , hogy kell járni.. :(


27 éves lány



2019. nov. 23. 15:22
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Keress másik háziorvost.
2019. nov. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

Neked az agyaddal lesz valami.

Nem a vérbe van elraktározva, hogyan kell járni

2019. nov. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hasonló a cipő, 25-ös indulással. Nálam sem derült ki, hogy mi az oka. Én tudok, tudtam járni, még akkor is, amikor wc-re sem engedtek ki a kórházban, nehogy összeessek. Fájt, csak papucsban közlekedtem, a combomig 3x-os volt a lábam, a kompressziós harisnya és a polcolás segített. 4 hónap alatt eljutottam odáig, hogy először csak a wc-ig, udvaron, aztán az utcában, végül a boltig is elmentem. Eddigre a hemoglobin szintem rendeződött, a vasam volt csak kevés.
2019. nov. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

én - elvileg - valami neuropátiás dolog miatt nem tudok járni, de basszus erőm van, tudnék járni, de mégsem tudok... a doki szerint a sok b12 okozta ezt.


Háziorvost mindenképp váltani fogok, mert inkompetens és eddig 4x kezelt félre...

2019. nov. 23. 16:02
 5/8 anonim ***** válasza:
50%
Én rákos lennék szerintük, de minden vizsgálattal kizárták.
2019. nov. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Barátnőmnek autoimmun betegsége volt, hasonló tünetekkel. De az elején észrevették, így járni tudott, de iszonyat lassan,remegve.
2019. nov. 24. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
Van ilyen sajnos és az orvostudomány is elég sokmindent nem tud még. Ha valamit meg nem ismernek, sokszor nem ismerik el, csak a betegre fogják, hogy szimulál, meg biztos pszichés eset. 27 évesen azért erre oda kellene figyelni, keress másik orvost, de sürgősen.
2019. nov. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
3 éve kínlódok. Nem lexar az orvos hanem nem tud segíteni. Semmilyen szer, szteroid sem. Az orvos nem mondja, hogy lövésem sincs. Legyen neuropátia. Sok orvosnál jártam, privátba is.
márc. 31. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!