Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek ha valaki beteg...

Szerintetek ha valaki beteg és elmegy egy orvoshoz, ki tudja várni a sorát türelmesen, akkor az egyenlő azzal hogy szeret orvoshoz járni?

Figyelt kérdés

Mindig azt hallom itthon, hogy én imádok orvoshoz járni, mindezt azért mert nem őrjöngök ha várni kell, és ha baj van elmegyek.

Legfőképp azért zavar ez mert nem szeretek oorvoshoz járni, hetekig húzom halasztom míg ráveszem magam és mégis ezt hallgatom, és ez nagyon bánt. Már alig merek elmenni orvoshoz mert tudom hogy megint ezt fogom hallgatni.


2016. jún. 8. 18:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Kinek mi köze hozzá, ha bajod van, akkor elmész orvoshoz?

Miért, az jobb lenne, ha bármi gondod lenne, nem mennél el sosem és mondjuk kiderülne, hogy nagyobb baj van, amit meg lehetett volna előzni, ha elmész időben orvoshoz?

Ne foglalkozz másokkal! Tégy, ahogy neked a legjobb.

És minden elismerésem a kitartásodért! Én 1 óra várakozás után a falnak tudnék menni!:)

2016. jún. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igazad van, köszi :)

A kérdést igazából az ihlette, hogy évek óta migrénes fejfájás gyötör és ma, miután ötöfik napja kitartóan fáj, elmentem az orvoshoz, rossz állapotban, ahol kaptam egy nagyon erős gyógyszert migrénre. Amikor hazajöttem sokkal jobban voltam, a hangulatom is jobb lett majf megkaptam hogy" látod, ebből látszikhogy imádsz orvoshoz járni. Amikor elmész még rosszul vagy, majd ilyen jól leszel utána..."

2016. jún. 8. 18:52
 3/4 A kérdező kommentje:
Szerintem ez nem azon múlikhogy "szeretem vagy nem szeretem"... Vagy rosszul gondolom?
2016. jún. 8. 18:54
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha tudnád, hogy mennyi időn keresztül és hányszor jártam egy időben orvoshoz...

Először epeköveim voltak, állandóan begörcsöltem, a gyógyszert kihánytam, így nem segített, állandóan vénásan, vagy injekcióba kellett kapnom gyógyszert, utána megműtöttek, aztán megint rosszul voltam, konkrétan összegörnyedve sírtam otthon a fájdalomtól, akkor refluxot állapítottak meg, utána megint fájdalmak sorozata, akkor IBS-t állapítottak még. És ha ez még nem lett volna elég, észrevettem, hogy teli van a nyakam két oldalt rengeteg nyirokcsomó duzzanattal, na azt is kivizsgálták, eltartott egy darabig.

Hála istennek, egy a gyógyszerek, amiket felírtak, segítenek, utána nem jártam egy darabig. Aztán pár hónappal ezelőtt a térdemmel lett gond, most azzal járok orvoshoz. 7 műtétem volt életem során, sokszor feküdtem kórházba, szóval ha valaki, hát én utálok orvoshoz járni, ha tehetném messze elkerülném, de sajnos az élet nem úgy hozta, hogy megtehetem.

Szóval nem, nem azért járok orvoshoz, mert szeretek oda járni, sőt egyenesen utálok, mint ahogy írtam, 1 óra várakozás után piszkos ideges vagyok már, de van, hogy ez még 2-3 óra is.

De ha nem akarom, hogy fájjon, ha nem akarok rosszul lenni, mivel dolgozom, a munkámat el kell látnom, anya vagyok, a gyerekemmel is törődnöm kell, itthon is meg kell csinálni a dolgokat, a párommal is szeretnék jó hangulatban, egészségben együtt lenni, úgyhogy igen, járok orvoshoz.

És bár engem még nem szóltak meg ilyenért, vagy így, de ha megtennék, én nagy ívben tennék rá. Csak annyit mondanék, hogy legyen benne neked is részed, amiben nekem, aztán meglátom, hogy te mit csinálsz?!:)

2016. jún. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!