Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az nagyon beteg hogy én egy...

Az nagyon beteg hogy én egy ilyen motorral többször is be fogom járni Európát és Ázsiát?

Figyelt kérdés

[link]


nem, nincs semmi célom a kérdéssel csak kiírtam..


van egy ilyen kis ötletem, nem is kerül egy vagyonba..

éljünk ha már élünk, nem?


2018. aug. 20. 23:38
 1/8 anonim ***** válasza:
54%
Álmodsz
2018. aug. 20. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
még nem
2018. aug. 20. 23:57
 3/8 anonim ***** válasza:

Utánanéztem motorosként ennek a gépnek, 4 millió forint a vételára, spórolás kérdése az egész, ha van rá pénz akkor megveszi az ember és használja, más ennyiért vesz használt Vitara-t szinte szalon állapottal, ebben nincs semmi beteg.


Viszont kell hozzá egy rátermettség intézkedni, neki indulni az utaknak, én nem voltam nagyon hosszú utakon, mert egyrészt nincs kivel, gyorsaságival meg rövid távon az igazi.


Aki komolyan csinál valamit, arra költ is, a mostani motorom értéke 1,7 millió forint körül mozog, a megtakarításom szintén egy millió felett van, fogom is cserélni a motorom, de a kiszemelt 2015ös évjáratból égen földön egy típus van most az egész országban eladó, elkapkodni meg nem szeretném.


Véleményem szerint élhetőbbek ezek a dolgok, mint Ferrari-s posztert ragasztgatni a falra.

2018. aug. 20. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

6 milla + max 2 cuccokra..

az utazgatás meg egy 10 körül emészt fel..

és? ezért (is) dolgoztam már 16 évesen, nem?

lepasszolom vmi havernak 3 évre a céget azt pá..

2018. aug. 21. 00:05
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem beteg egyáltalán. Ilyen irányú terveim nekem is vannak. A motortól kicsit tartok, hiszen teljesen védtelen vagy és nem is tudsz túl sok cuccot magaddal vinni.

Kezdésnek én autóra gondoltam (pár országban jártam is) majd utána esetleg motorral.

Az biztos hogy felejthetetlen élmény lesz, úgyhogy hajrá!

2018. aug. 21. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sok sikert és kitartást :-)
2018. aug. 21. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Létező dolog ez. Ha nem is 3 évre, de fél-1 évre szoktak elküldeni embereket pihenni, feltöltődni. Sabbat év ilyen pl, nézz utána! 🙂
2018. aug. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem ez az ötlet már szerepel a bakancslistámon :D
2018. aug. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!