Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hormon vizsgálatot milyen...

Hormon vizsgálatot milyen esetekben kérhetek a nőgyógyásztól? Többi lent.

Figyelt kérdés

Beutalót kértem hormonvizsgálatra a nődokihoz, de azt mondta nem ad, ha minden rendben a vérzésemmel.


Én a pattanásaim miatt kértem, de nem adott.

Lehet nem ő hozzá kellett volna fordulnom? Ki adhat még ilyen beutalót?



2019. nov. 25. 12:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Bőrgyógyász
2019. nov. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha csak pattanásról van szó akkor irány a bőrgyógyászat. Hormonrendszerrel az endokrinológia foglalkozik, oda háziorvos is adhat beutalót.
2019. nov. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem kell sehonnan sem beutaló ha fizetős vèrvêtelre mèsz. Igaz fizetni kell de megnèzik azt amit te akarsz. A legtöbb helyen ilyen csomagok vannak, van női hornonokra is.

Ès így nem kell könyörögni senkinek papírèrt.

2019. nov. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Kedvesek vagytok! :)
2019. nov. 25. 13:24
 5/5 A kérdező kommentje:

Bőrgyógyásznál voltam, nagyítóval nézte meg az arcomat, felírt egy krémet ( szteroidosat ), meg egy biodermás termékcsaládról adott papírt, hogy a megfelelő arcgélt vegyem meg. Ennyi. A pattanásaim 3,6hónap múlva is az arcomon ragyogtak.

Góckutatást csináltam, minden rendben találtak.

2019. nov. 25. 13:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!