Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nőgyógyásztól lehet vizsgálato...

Nőgyógyásztól lehet vizsgálatot kérni? Mivel lehet ezt kideríteni?

Figyelt kérdés
hatalmas félelmem h nem lehet majd babám ha oda kerülünk a párommal, pedig elvileg minden oké velem. a menstruációmmal sincsen semmi gond. de a legnagyobb félelmem mégis az h nem lehet majd babám. milyen vizsgálatot kérjek ami ezt kideríthetné? és kórházi rendelésre gondolok nem magánra
2012. szept. 27. 22:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Hogyne.

Minden további nélkül, az egészségházakban végeznek ilyet, magam is voltam.

Sőt, egyszer azt mondta nekem az egyik orvos hogy nem leszek terhes.

Rá egy jó évre megszületett a kislányom, aki most 24. éves.

2012. szept. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálunk is hasonló történt, mint előzővel!
2012. szept. 28. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Vannak ilyen vizsgálatok, csak sajnos tapasztalatom szerint sztk-ban nem csinálja meg minden orvos, mert azt mondja, hogy erre ilyen módon nincs keret, mivel konkrét panaszod nincs, ezt úgy értem, hogy nincs olyan gyanúd, hogy meddő vagy vagy épp aktuálisan nem akartok gyereket.

Én a helyedben először felhívnám az orvosod és megkérdezném, hogy csinálnak-e ilyen vizsgálatot, mert ha nem akkor muszáj lesz elmenned maszek dokihoz.

2012. szept. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!