Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Elfogyott a gyógyszerem és...

Elfogyott a gyógyszerem és nem kaptam időpontot mit tegyek?

Figyelt kérdés
Elfogyott az antidepresszánsom(még holnapra van) A jelenlegi orvosom beteg lett és egy jó darabig nem is fog rendelni. Ma felhívtam az sztkát hogy kérjek időpontot de nem adtak csak december közepére előbb nem tud fogadni egyik orvos se. Ilyenkor mi a teendő?

2019. nov. 26. 19:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Keresel egy magán pszichiátert, elmendod ezeket neki, felírja.

Vagy elmész a legközelebbi kórházba, ott mondod el.

2019. nov. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Bemesz az sztkba es mondod, hogy elfogyott a gyogyszered, irjanak fel surgosen. Ehhez nem kell idopont. Nem fognak szrkodni vele, kiirjak, ez nem olyan gyogyszer, hogy ha kihagysz egy szemet az nem gaz.

En anno elaztattam vagy 6 napi adagomat, egy idoben az ejjeli szekrenyemen taroltam. Kiboritottam a vizet, es szetmallottak. Muszaj voltam hamarabb bemenni, mint amit kaptam idopontot, elmondtam mi tortent es kaptam receptet ugyanugy.

2019. nov. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!