Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Vérvétel mennyire fáj?

Vérvétel mennyire fáj?

Figyelt kérdés
Előtte kapok valami érzéstelenítő krémet vagy ilyesmit?

2019. nov. 28. 15:34
 1/6 anonim ***** válasza:
54%
Csak egy pillanat az egész. Gyerekként rettegtem tőle, konkrétan 13-20 éves korom között már minden vérvételt elkummantottam. Aztán 20 fölött vettem rá újra magam hogy ilyenre menjek. Nem olyan vészes.
2019. nov. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi. Én utoljára kb 5 évesen voltam. Most 20 vagyok. Eléggé félek... Egy magánklinikára megyek, hátha ott figyelmesebbek. :(
2019. nov. 28. 15:41
 3/6 anonim ***** válasza:
54%
Annyira fáj, amennyire érzed, ha nem nézed magát a szúrást, akkor észre sem veszed.
2019. nov. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
27%
Csak egx szúrást érzel. Én néha beszédülök és bekönnyezek, de utána soha semmi bajom.
2019. nov. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
35%

Kb semennyire, egy nagyon kicsi szúrást érzel, kevesbé fáj mint egy daráscsípés. Amikor otthon lightosan beütöd valamidet, vagy véletlenül megszúr valami az sokkal jobban fáj egy vérvételnél, mégis elfelejted egy pillanat alatt.

Nem kapsz érzéstelenítőt, minek? Csak lefertőtlenítik.

2019. nov. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
71%
Ezért nem kell magánklinikára menni. Egyáltalán nem fáj, ráadásul nagyon rutinosak csinálják!
2019. nov. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!