Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Orvosi beutaló 3-hónapos...

Orvosi beutaló 3-hónapos érvényessége az időpontkérésre vagy a vizsgálatra vonatkozik?

Figyelt kérdés
2019. nov. 29. 18:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Az időpont kérésre.
2019. nov. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az időpontot kérésre. Magára a vizsgálatra nem minden esetben kerül sor ennyi idő alatt.
2019. nov. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszi
2019. nov. 29. 19:22
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

Khmm azért ez nem teljesen így van. Az időpontot akkor kell kérni, amikor a beutaló készült. Olyan sajnos van, hogy hat hónapra kapsz időpontot mondjuk endokrinológiára, de ez nem a te hibád. Lassú a rendszer.


Az viszont eszméletlen bunkóság a beteg részéről, hogy szeptemberben kér beutalót azrán decemberben kér egy időpontot. Akkor tök felesleges volt a beutaló.

2019. nov. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
59%

Khmmm. Nincs igazad!

Nekem pl. fél évente kell mennem a nyaki gerincemmel kezelésre, a beutalót még októberben meg kaptam, de csak decemberben fogom kezdeni a kezeléseket.

Kontroll márciusban, akkor újabb beutaló, amit megint tolunk három hónapig.

Tudom, hogy nem erre irányult a kérdező (nem a te) kérdése, de senkit nem kell le bunkózni azért, mert feltett egy kérdést.

Lehet, hogy nem sürgős. Vagy nem volt rá eddíg ideje.

Egyébként honnan veszed, hogy hónapok ota megvan a beutalója?

Mi van ha egy kontroll előtti labor beutalóról van szó, és csak azért kérdezi, hogy tutira belférjen az idóbe?

Ha valaki itt eszméletlen bunkó, az te vagy.

2019. nov. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Utolsó tanulj meg olvasni. Nem bunkóztam le a kérdezőt.
2019. nov. 30. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Munkahely miatt problémás lenne 3 hónapon belül elmennem.
2019. nov. 30. 08:21
 8/9 anonim ***** válasza:
Akkor feleslegesen túráztattad a háziorvosodat.
2019. nov. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha tudod, hogy nem tudsz a közeljövőben menni, akkor is érdemes megkérni az időpontot. Mondjuk te már most tudod, hogy február végén érnél rá, akkor oda kéred. Nem hajtanak el azzal, hogy "de máris gyere, decemberben kell jönnöd". Viszont ha vársz a kéréssel, lehet hogy addigra a neked kedvező napok is foglaltak lesznek.
2019. dec. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!