Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A körülmetélést el lehet rontani?

A körülmetélést el lehet rontani?

Figyelt kérdés

Milyen lesz az eredmény?


Kinézetre lesz kevésbé szép,vagy érzetre?


2019. dec. 1. 05:01
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Ha kicsit többet vág,akkor is beáll a hossza?
2019. dec. 1. 20:31
 12/16 anonim ***** válasza:

de hogy érted ezt?


álztalában igyekeznek amúgy minél feszesebbre vágni, azaz minél több bőrt eltrávbolítani, na de végül is csak így van valódi éretlme a körülmetélésnek, ha csak felét-harmadát vágja, nem éri el az eredeti célját.

igen, vszínű feszülni fog az elején merev állapotban, de majd aztán nyúlik a bőr.

kinézetre pedig nem lesz kevésbé szép, sőt az utóbbi időben nagyon sok lánytól hallom h azért a metélt fiúkat előnyben részesítik. érzetre meg teljesen más, sztem nem lehet visszaadni, amíg magad nem érzed.

2019. dec. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
hogy érted h beáll a hossza?
2019. dec. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Úgy hogy,ha többet vág az orvos,a bőr ki fog nyúlni,vagy kellemetlenül feszes,szoros marad?


Egyszerűbben:ha sokat vág,akkor rendbe lehet-e hozni?

2019. dec. 17. 12:40
 15/16 anonim ***** válasza:

igen, olyan is megesik ...

láttam már olyat, akinek "enyhén" túlmetélték és alaphelyzetben is úgy nézett ki, mintha merev lett volna neki. gondolom, ha tényleg merev volt, akkor feszült neki nagyon.

de 2-3 év alatt ez is enged valamennyit. nyilván örökre feszes marad, de azért mondjuk tűrhetőre enged, azaz nem fog fájósan feszülni merev állapotban pl.

2019. dec. 18. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Erre lettem volna kíváncsi!

2019. dec. 18. 12:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!