Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Részleges körülmetélést...

Részleges körülmetélést csinál az orvos ha megkérem?

Figyelt kérdés
Nincs súlyos szűkületem ezért elégnek látom a részleges metélést. De úgyis majd a teljessel fog bombázni a doki de kérésre megcsinálja részlegeset? Illetve vidéki vagyok gondolom Pesti kórházba mehetek és hol ismertek lelkiismeretes urulogust melyik kórházat ajánljátok?
2019. okt. 27. 06:47
 1/7 anonim ***** válasza:
90%

A metélés (még a részleges is) csak a végső megoldás. Előbb próbáld végéig a finomabb módszereket, ha ezek nem használnak akkor pedig inkább fitymaplasztika, én metélést biztosan nem engednék magamon.


Fitymaplasztikára guglizz, pl.:

[link]

2019. okt. 27. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Dr Bánfi Gergely Budapesten a SOTE urológiai klinikan dolgozik. Sok betege van emiatt sokat kell várni rá. De magánban is rendel
2019. okt. 27. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%
Dr. Bánfy Gergely nem csinál részlegeset csak teljeset.
2019. okt. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Több kezelési lehetőség is létezik, de ez attól függ, higy hová esik a beszűkült rész:

- szteroidos kenőccsel lehet felpuhítani

- csak bevágnak a fitymádba, de nem vágnak le belőle

- a makk előtti bojtszerű részt vágja le

- "normál"körülmetélés : a makk pereméig visszavágják a bőrt, ami így szabadon lóg

- teljes, feszes körülmetélés : a makk ernyedten is látható, a seb környékén a maradék bőr erekcióban nem mozgatható


Ez nyilván függ az életkortól, az intim méretektől pl. a fityma méretétől, a testalkattól (kövér-e az illető) illetve hogy milyen típusú farka van (angolosan shower vagy grower vagy magyarul húsf vagy vérf).


Személyes tapasztalat, hogy ha a doki félmegoldást végez, az esztétikailag nem lesz kielegítő. Tehát nekem a körülmetélés után a maradék fityma a makkom alatt felgyűrődött ülés közben, ami rém kellemetlen. Mondjuk akkor még kövérebb is voltam. Aztán sokat fogytam, majd bevállaltam egy második műtétet, ahol a maradékot is lenyisszantotta és a műtéti heget kijavította egy plasztikai sebész/urológus. Rém ciki volt, azt elhihetitek, így a korrekciót kerülendő, inkább a dokik a teljes körülmetélésre mennek rá, mert az adja a "szebb" eredményt. A bevágás és a z-plasztika sikere egyéntől függ. A szmegma termelésének csökkentése vagy a HIV megelőzés is akkor eredményes, ha minél több részt vágnak le a fityma belső lemezéből, ami utána kívülre kerülve megvastagszik. Hátránya, hogy így az érzőfunkciók csökkenhetnek. Én nem így tapasztaltam, mert az idegrendszer képes regenerálódni, tehát egy hirtelen levágott fitymába vezető idegek vége is átidegződik a pénisz más részere, jellemzően a heg környékére. Azt azért sose felejtsétek el, hogy a cél nem a megcsonkítás, hanem mondjuk így átalakítás, az egészseges biológiai funkció helyreállítása. Régen is volt fitymaszűkület minden kultúrában, s arra azért rájöttek, hogy úgy nehéz utódokat nemzeni, amely minden hadsereg alapja volt. Valószínűleg innen is indulhatott ez a szokás. A körülmetélt férfiak is ugyanúgy maszturbálnak vagy gyerekeket nemzenek, hiszen képzelhetitek, hogy akkor az összes zsidó, muzulmán vallásu vagy amerikai legény ne csinálná? Az emberek kreatívak ezen a téren is. Más testével nem érdemes összehasonlítani, mert a saját farkad, a saját nemi életed, a saját jövöd szó szerint a kezedben van.

2019. okt. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A " Nagy Orvosi Könyv" azt írja, az előbőr elvesztésével 100 milliókra tehető az érző idegek,idegvégződések elvesztése .

A makkon található 50 érző idegvégződést az alsó gatya kidörzsöli.A makk felületét borító nyálka hártya elkérgesedik,teljesen érzéketlenné válik.

Ezért a metéltek azt nagy élvezetet sosem élik meg,mint a bőrrel rendelkezők .

Némi előnyük abból származik ,kicsivel később élveznek el .

Ennyivel pontositanám a 4 válaszát,de nem pontoztam le .

2019. okt. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha valakit csecsemőként metéltek körül, akkor csak ábrandozhat róla, hogy mit veszített. Egyszerűen ezt nem lehet objektíven megállapítani.


Sokkal hihetőbbek azok a személyes beszámolók, ahol szexuálisan aktív férfiak estek át rajta, mert úgy van összehasonlítási alap. Így is függ ez a műtét típusától, hogy mennyi belső bőrt hagytak. Szintén nem elhanyagolható faktor a partner ügyessége a petting és a közösülés során.

2019. okt. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A " Nagy Orvosi Könyv"-nek biztos van szerzője, kiadója és a kiadás évszáma. De mivel ilyen könyv nincs is, csak ezzel kábítod be a stílusodnak megfelelően a sok naiv szerencsétlen kérdezőt, kedves #5-ös, nem fogod belinkelni azt a könyvet.

Egyéb ként meg már rég olvastam tőled ezt a marhaságot, hogy 50 darab idegvégződés van a makkon! Ezt pedig nem a "Nagy Orvosi Könyv" írja, de azt pontosan tudom kitől vetted át ezt a rizsát itt a gyakorikérdéseken azért, hogy "hivatalosabban és hitelesebben " csábíthasd be magadhoz azokat a szerencsétlen tinédzser fiúkat, akikre privátban ráírkálsz, hogy a péniszükről fotókat csalhass ki, mutatván mekkora "szakember" vagy itt! (És ez bizonyítható, ahogy az is, hogy kitől kopiztad le azt az "50 idegvégződést", ami nem a makkban annyi, max az agyadban.)

2019. okt. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!