Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Miért kell feleslegesen...

Miért kell feleslegesen pánikot kelteni az ellenzéknek az egészségüggyel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Ha lassan is de fejlődés mutatkozik. Nem olyan rossz a helyzet aminek azt az elkenzék minden áron megpróbàlja belénk súlykolni. Azért èpülnek a kórházak, fejlődnek az eljàrások, felújítások vannak. Az is beszédes adat, hogy 10 èv alatt jelentősen nőtt a születéskor várható élettartam. Régen a 70+ èvesek már igen csak fèl lábbal már a sírban voltak, napjainkban meg korukat meghazudtolva mennek mint a mérgezett egerek. Az ellenzék mindenáron uszítani akarja a kormány ellen az embereket, csak hát az emberek már àtlátnak a szitàn.

#egészségügy #fejlődés #minőség #uszítás #javulás #hosszabb èlet #ellenzèki ràgalmazás
2020. jan. 1. 17:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet akármennyi kórhár ha nincs orvos akkor nem ér semmit. Nálunk 2 éve nincs háziorvos. A szomszéd faluban van egy orvos (10 km) aki még két másik faluba is be van jelentve. Lassan ott tartunk hogy antibiotikum recept írás után is hálapénzt adunk. Így 1-2 napon belül föl írja nekünk.
2020. jan. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Az a szita nekem mintha nem lenne átlátható.

Most kaptam 2 hónapra egy MR vizsgálatra időpontot.

Fogorvoshoz magánba járok 30 éve, mert kritikán aluli volt az ellátás.

Úgyhogy ez sehogy se rózsaszínű, vagy már a szememmel is baj van....

2020. jan. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem szégyen ha hülye vagy, csak ne dicsekedj vele.


Amúgy jó kis provokatív kérdés, szerintem már mindenki tudja, hogy te vagy itt az egyik vérfideszes.

2020. jan. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Fideszes vagyok. De nem gondolom, hogy provokatív lenne a kérdès. Gyere el hozzánk, nézd meg a szomszéd marxista Dk-s 71 éves öregasszonyt. A világon semmi baja a kora ellenére aktívságban veri a harmincasokat. Barátaim is mondják, hogy náluk is ilyen super woman 70+-os öregasszonyok vannak.
2020. jan. 1. 18:04
 5/12 anonim ***** válasza:
93%

Bocs, de a mai 70 évesek nem a mostani egészségügy miatt vannak jó állapotban, hanem az ezelött 30-40-50 évvel lévö ellátások miatt!

A 70+ évesek régen is eléggé sokan bírták a strapát, viszont akik ma 30-50 évesek, azok többsége azért elég nehezen tudja az alapellátást is begkapni!


Ettöl függetlenül jó lenne, ha leállnál végre a nyugdíjas meg idösek elleni kérdéseiddel, inkább keress fel egy jó pszihcológust, aki megkeresi, mi bajod van!

2020. jan. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Hogy mi bajom van az idősekkel? Állandóan belém kötöttek, mindig ők akarták jobban tudni, hogy mit csinàljak. Ez a nèni is mindenkibe beleköt a lakótömbbe, állítólag mszmps-s pàrttag volt, besúgó azèrt ilyen. Sajnos nem volt eddig szerencsém normális idősökhöz, akkor biztosan más lenne a vèleményem, tapasztalatom.
2020. jan. 1. 18:17
 7/12 anonim ***** válasza:

Azért mert látsz jó karban lévő időseket, akik Téged láthatóan irritálnak, nem gondolom, hogy voltál kórházba is, akárcsak vizsgálatra, vagy arra várva olykor több órát.

Akkor nem írnál ilyen kérdést, mindent jónak látva (inkább csak gondolva), mert hát ugye ezt mondja a szóvivő.

Csak ő más kórházba (VIP) jár...

2020. jan. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A kérdezö naponta többször tesz fel kifejezetten idösek ellen irányuló kérdéseket, meg a válaszaiban is öket szidja. Szerintem valami komoly pszichikai baja van, amit kezeltetni kellene!
2020. jan. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Van is. Jogosan. Anyàm 45 évesen meghalt, apám se volt még 60 sem amikor meghalt. Én mèg csak 33 vagyok de már túl vagyok nem 1 nem két műtéten, szr az egészségem. Pedig nem dohányzok, nem iszok csak egyszerűen anyàm génjeit örököltem sajnos. Ezek meg 70+ évesen szaladnak, egészségesek. Hogy a fenébe ne irigyelnèm őket. Tőlem lehet bárkinek csoda palotàja, nem irigylem mert nekem is van lakásom amiben el tudok lakni cèlnak megfelel. De az hogy nálam sokkal idősebben is egészséges, arra irigy vagyok, mert èn is szeretnèk egészséges lenni, csak az orvosok szerint a mozgáskorlátozottságom ès a betegsègből fakadó fàjdalmaim nem gyógyíthatóak, pedig szeretnèk egészséges lenni èn is.
2020. jan. 1. 21:09
 10/12 anonim ***** válasza:

Ez az utolsó válaszod nagyon egyértelmüen bizonyítja, hogy lelkileg beteg ember vagy, olyanért haragszol emberekre, amiröl nem tehetnek.

Az meg, hogy "anyád génjeit örökölted" - nem valószínü, hogy amiatt vagy beteg, akkor más sokkal inkább a mostani nem megfelelö orvosi ellátás az, amiért nem gyógyulsz meg!

Másrészt ez a nagyfokú, minden alapot nélkülözö írigységböl adódó gyülölet nagymértékbe hátráltat mindenféle gyógyulási folyamatot.

Sürgösen keress egy jó pszichológust, mielött teljesen megbolondulsz!

2020. jan. 2. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!