Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mi a véleményetek az új...

Mi a véleményetek az új kiterjesztett hatáskörű ápolói msc-ről?

Figyelt kérdés
Bizonyos esetekben helyettesíthetik az orvost.

2020. jan. 27. 18:17
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Kár, hogy a BSc ápoló egy vicc képzés, vicc gyógyszertannal. A mentőtisztek ügyelése rendben van, mondjuk 5 év diploma utáni szakmai tapasztalattal, de az ápolói diploma hááát, bocsánat egy vicc.
2021. júl. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Elvégezted talán, hogy ennyire tudod?
2021. júl. 14. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Nem. Az orvosit végeztem el.
2021. júl. 14. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Ha az orvosit végezted el, akkor nem sok fogalmad van arról, milyen az ápolóképzés. Szerintem alapból nem kéne párhozamot vonni, de egy msc ápoló is 6 évig tanul, és nem csak a feneket vakarja. Nem kellene lenézni őket.
2021. júl. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Egy orvos nem hat évig tanul, hanem minimum 9. És bocsánat de kb. az egész ETK a mentőtiszteket leszámítva nem áll másból mint tűsarkús plázamacskákból egy-két elenyésző kivételt leszámítva. Szóval erősen szkeptikus vagyok.
2021. júl. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

A diplomáig az orvos is 6 évet tanul, utána dolgozhat. A rezidensképzést meg a többit ne soroljuk ide, az teljesen más kategória.

A mi évfolyamunkon nem voltak tűsarkú plázapcsák, mindenki tanulni ment oda.

2021. júl. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Nos nem, hat év után orvosként rohadtul nem dolgozhatsz önállóan, egyébként nagyon helyesen!
2021. júl. 14. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!