Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » SOS, mit tegyek ha nagyon...

SOS, mit tegyek ha nagyon begyulladt a frissen lőtt fülbevalótól a fülem?

Figyelt kérdés
Éjszaka felkeltem és arra lettem figyelmes hogy a 3mm es fülbevalóm besüllyedt a lyukba, és nem a felszínen akar lenni hanem a lyukban és nem tudom megoldani hogy ne ott legyen.Múlthét szerdán lőtték ki. Fájt mikor forgattam, most véres es gennyes kicsit. Kétségbe vagyok esve. Minden nap napi háromszor tisztítom, azzal a tisztítóval amit ott kaptam az üzletbe ahol lövettem a fülem. Attól félek hogyha kiveszem csak gennyedzeni fog és nagyon rossz lesz. Orvosi fém fülcsi. Mit tegyek? Kivehetem?

2020. márc. 3. 05:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Vedd ki, hogy ki tudjon tisztulni a seb, és fertőtleníteni kell továbbra is.
2020. márc. 3. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Vedd ki rögtön, ez nem lesz jobb, amíg benne hagyod. Ha kivetted, fertőtlenítsd rendszeresen és kenj rá valami gyulladáscsökkentő krémet, amíg el nem múlik. Ezután gondolkozhatsz, hogy esetleg visszateszed a fülbevalót. Egyébként az orvosi fém fülbevalótól nekem ie begyulladt a fülem bármit csináltam, de a titánum fülbevalót bírja.
2020. márc. 3. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kivettem a fülbevalót nagy nehezen. Szerintem azért gyulladt be mert nem arany vol hanem orvosi fém, és azt nem bírja a fülem úgy látszik. Szerencse hogy csak 1 kis lyukat csináltattam mellé. Fertőtlenítettem a lyukat, és hála az égnek már nem fáj a fülem.
2020. márc. 3. 06:32
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm azoknak akik segítettek.
2020. márc. 3. 06:32
 5/6 anonim ***** válasza:
Legközelebb szúrasd, ne lövesd.
2020. márc. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lőjj vissza
2020. ápr. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!