Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Szabad antipszichotikumot...

Burgundi335 kérdése:

Szabad antipszichotikumot szednem szívgyógyszerre?

Figyelt kérdés

ma írt fel pszichiáter Tiapridolt szorongásra, aztmondta délelőtt egy felet és este egy felet egyek. Viszont szedek 5mg Concort reggel, és azt olvastam hogy ha valaki ilyen gyógyszert szed annak nem ajánlott a tiapridol mivel halált is okozhat. ma bevettem egy felet és rosszul lettem tőle. orvos viszont tudta hogy szedem a concort. szedjem vagy ne?

33/f



2020. márc. 3. 11:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Tud a pszichiáter arról, hogy milyen más gyógyszert szedsz, vagy azt ügyesen elhallgattad előle? Ha tud róla, akkor bízd rá, hogy tudja, mit csinál.
2020. márc. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyik rosszabb mint a másik. Ez is és az is halálhoz vezet.
2020. márc. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#1 : olvasd el mégegyszer mit írtam..

voltam háziorvosomnál aztmondta szedjek egy hétig csak negyedet,hogy hozzászokjon a szervezet

2020. márc. 3. 13:20
 4/5 anonim ***** válasza:
Elméletileg szabad együtt szedni, de a Tiapridáltól én is rosszul lettem, mentőt kellett hívni. Valami nem fajin azzal a gyógyszerrel, ki is dobtam a kukába az egészet. kicsit nem figyel oda az ember, kinyírják rögtön.
2020. márc. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
#3 : hát igen, még én is adok neki 1-2napot de ha szarul vagyok tőle akkor nincs sok értelme főleg hogy olvastam olyat hogy valaki egy féltől majdnem meghalt. én meg szedem a concort meg a rexetint mellé
2020. márc. 3. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!