Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mit szólnátok, ha megtudnátok...

Mit szólnátok, ha megtudnátok az egyik orvosotokról, hogy volt kikötözve pszichiátrián, és jelenleg is antipszichotikumot szed?

Figyelt kérdés
2014. jan. 26. 17:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
53%

Màrmint önmagam? Az furcsa hogy nem tudtad, miért nem?


Vagy ha a tàrsamról van szó, akkor bízom benne h ismerem màr annyira h ez nem befolyàsol semmit.

2014. jan. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
75%

Semmit, ha valaki beteg VOLT, meggyógyult, vagy megfelelöen kezelteti magát, akkor mi a baj vele?


Ez olyan, mintha azt kérdeznéd, hogy operálhat-e egy sebész, akinek magas a vérnyomása és erre gyógyszert szed...

2014. jan. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Antipszichotikumot jelenleg is szed és vannak ijesztő dührohamai amikor csapkod és üvöltözik.
2014. jan. 26. 17:37
 4/12 A kérdező kommentje:
epilepsziás ember műthet ha szedi a gyógyszert?
2014. jan. 26. 17:41
 5/12 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, válasszon egy másik szakot, ahol nem kell műteni.

Hány éves a jelölt? Kamaszkorban egyes epilepsziafajtákat ki lehet nőni.

2014. jan. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha a pszichiáterem volna, akkor azonnal váltanék. Egyébként csak akkor, ha hibázik.
2014. jan. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ja és még valami: epilepsziára nem antipszichotikumot adnak. Azt a skizofréniára és más, hasonló fajsúlyú pszichés betegségre adják.


Kést ne vegyen a kezébe, ne műtsön, és lehetőleg ne gyógyítson embert sem.

2014. jan. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Amit leírsz (csapkodás, üvöltözés) ha mellé nem társul pszichózis, egészséges embereknek is van. Lehet, hogy ennek nincs köze a pszichiátriai esetéhez. Én semmit nem tennék, max akkor, ha idegesítene ez az üvöltözés és csapkodás, de amiatt, amit "megtudtam", semmiképp sem. Szedi a gyógyszert, nincs már pszichózisa, szal nem érdekel...
2014. jan. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
nem epilepsziás, csak reagáltam arra aki szerint a skizofrénia olyan mint a vérnyomás
2014. jan. 27. 13:21
 10/12 A kérdező kommentje:
azért szed antipszichotikumot, mert van egy pszichózissal járó alapbetegsége, ami valaki szerint olyan mint a magasvérnyomás erre próbáltam reagálni az epilepsziával, hogy nem minden betegség egyforma
2014. jan. 27. 13:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!