Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Fogprobléma járványhelyzetben?

Fogprobléma járványhelyzetben?

Figyelt kérdés
Természetesen az egészség a legfontosabb! De kiesett a tömés a fogamból és érzékennyé vált a helye, szerintetek a jelenlegi járványhelyzetben vmelyik fogorvos vállalja az ellátást?

2020. márc. 19. 18:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha sűrgősnek itéli meg .
2020. márc. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Megkérdezed a fogorvosokat és kiderül. Itt nem hiszem, hogy sok fogorvost fogsz találni. Telefon? Email?
2020. márc. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha más nem marad az ősi gyógymód pl ezüst kolloid.
2020. márc. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

én azt olvastam legutóbb, hogy a sürgősebb ügyekkel lehet menni, csak a szokásos évi kontrolllvizsgálatokra nem

de ha felhívod a fogorvosod, ő tud pontost választ adni, hogy mehetsz-e

2020. márc. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A legtöbb embert már a hét elején is elküldték töméssel.

Ha jól tudom, kedden a tömést és a gyökérkezelést (meg a fogkőeltávolítást) fokozottan fertőzésveszélyes beavatkozásnak nyilvánították:(, és azóta a fájdalom sem számít "sürgősnek"...

De próbálkozz, hátha találsz még valakit, aki ellát! (Csak ha találsz, ne terjeszd, nehogy baja legyen belőle!)

2020. márc. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nézd meg a településed honlapján,De 98% hogy csak sürgősségi ellátás,az az húzás van,telefonon érdeklödj.

A kiesett tömés pár napig zavarni fog,de csak kellemetlen.


Ne ott rágj,kerüld a hideget,meleget,túl édeset-sósat.


Nem tudom,melegvizes,szájvizes vagy ecetes öblőgetés... Először valószinűleg pokoli,de többször megismételve hatékony

2020. márc. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Már elhajtanak mindenhonnan 😞 állítólag felsőbb utasításra kapták ezt.
2020. márc. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Koszi mindenkinek. Irtam tobb helyre is, nem vallalnak nagyon sehol. Teljes mertekben ertheto! Majd megprobalok vigyazni es pl. csak pepeset enni ilyesmi.
2020. márc. 20. 05:33
 9/9 anonim válasza:
Engem elláttak, nem tudtam enni, be volt gyulladva és duzzadva az ínyem és a fogam is fájt. Magán fogorvoshoz jelentkeztem be, úgy voltam vele lehet később ennyi esélyem se lesz. És csak gyógyszert kaptam első körben, sajnos a rendes fogorvos vészhelyzet nélkül is elhajt meg egy két hónapra ad időpontot, nekem ért egy 5000 forintot.
2020. ápr. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!