Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » SOS fogprobléma?

SOS fogprobléma?

Figyelt kérdés
szerdán voltam fogdokinál jobboldalt fent iszonyatosan fájt.azt mondta jön a bölcsességfogam azért.igaz tényleg jön.de most már nemcsak ott fáj.jobboldalt lent hátul az utolsó elötti fogam elkezdett iszonyatosan fájni a bölcsességfog ehhez képest semmi nem volt.na most ezt már nehéz a bölcsesség fognak betudni lévén hogy kicsit odébb van.hideg meleg hőhatásra nem reagál viszont ha hozzáérek ujjal nyelvvel vagy felső fogsorommal akkor még jobban fáj.nyilalló éles nagyon erős fájdalom hét órája enyhülés nélkül tart már.iszonyat kikészültem tőle ez nekem a fájdalomtürő képességem határa.mi lehet és mit csináljak?menjek vissza a fogorvosomhoz?ügyeletre nem akarok menni szóval a mai napot mindenképpp túl kéne élnem.
2015. jún. 28. 07:54
 1/1 anonim ***** válasza:
Ferjemnek ugyan ez vt, a jovo bolcsessegfog zavarta a harapasban,ezert fajt a masik is. Enyhen sos vizzel oblogess, fajdalomcsillapito, keruld a beszedet szajnyitogatast,puha etelt egyel is kitartas!
2015. jún. 28. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!