Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha karanténba kerülök, egyedül...

Ha karanténba kerülök, egyedül lakok és nincsen senkim, a mentők-rendőrök bevásárolnának nekem 1-2 alkalommal?

Figyelt kérdés
2020. márc. 22. 02:37
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted melyik mentősnek lenne erre ideje???


Ha nem tudod magadnak megoldani, akkor az önkormányzatnak kell segítenie ebben.

2020. márc. 22. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
58%

Nem hiszem hogy létezik már az otthoni karantén.


Ellenőrizhetetlenül sok beteg van már.


Ha COVID elkap, akkor betelefonálsz. Ha enyhe tüneteid vannak, akkor otthon kell maradnod... de senki nem fog tesztelni.


Az önkormányzathoz kell fordulni.

2020. márc. 22. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
45%
Ők nem, de az önkormányzat önkéntesei igen.
2020. márc. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
58%
Az önkori körbehordja egy vagy több kocsival a kaját.
2020. márc. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
55%

Nem tudom elhinni hogy egy felnött gondolkodó ember képes azt hinni hogy a mentősök és a rendőrök majd viszik neki a kaját. Gyilkossághoz fél óra oda érni mert nincs egyik szervnél se ember akkor majd kaját fognak vásárolni neked.

Úgy el tudom képzelni hogy betelefonál valaki hogy megkéselték és közlik hogy nem tudnak mentőt küldeni mert épp Joskának vásárolnak a tescoba.


Szerintem ezt meg te se gondoltad komolyan csak ami eszedbe jutott leirtad.

2020. márc. 22. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

#5 Pedig sok önkéntes van. Nem mindenki olyan önző f..sz ám.


Sokan megszervezik az időseknek a bevásárlást.


Nyilván nem mindenhol, és lesznek problémák... de majd kialakul valami összefogás.


Most nagyobb társadalmi összefogás kell, különben összeomlik a törékeny kis társadalmunk.


Ilyen háborús helyzet nem volt a II. VH óta :(

2020. márc. 23. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
56%

6# én egy percig se beszéltem az önkéntesekről.

Minden tisztelem az az emberé aki ilyen akció kereteibe segít másokon. Hatalmas respect ha bárki is olvassa közülük.

A kérdező arra gondolt hogy a rendőrség és a mentő szolgálat vásárol be neki. Ennek semmi realitása nincs és el se tudom képzelni egy felnőtt ember hogy tud ilyenre gondolni.


Mert ha eszébe is jut nem gondol bele hogy ezt hogy lehetne megvalósitani vagy kivitelezni? (sehogy)

2020. márc. 23. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"Nem tudom elhinni hogy egy felnött gondolkodó ember"

Nem is mondta senki, hogy felnőtt... Az meg messziről látszik, hogy nem gondolkodik... :)

2020. márc. 26. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Rokinyugger nagybátyámnak az önkormányzati segítők vásárolnak be, meg a lakótelepen minden Yodának.


Eddig működik.

2020. márc. 26. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Egyébként komolyabb balhé esetén a hadsereg is simán bevethető egységcsomagok hordására.


Mentők, zsaruk nem igazán...

2020. márc. 26. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!