Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Kopogó szellem? Papám szelleme...

Edesagresszivitas kérdése:

Kopogó szellem? Papám szelleme? Szerintetek bánthat? A minap mamám rosszul lett elvitték a mentők éjjel 11 fele. Egyedül maradtam a házban

Figyelt kérdés

kopogó szellem?papám szelleme?szerintetek bánthat?

a minap mamám rosszul lett elvitték a mentők éjjel 11 fele.egyedül maradtam a házban de nem paráztam mert szerettem ezt a házat, nekem a nyugalmat sugározta(mióta mamával lakok kiegyensúlyozott vagyok).jöttem be,most mégjobban odafigyeltem hogy jól csukjam be az ajtókat, nehogy vmi bejöjjön. az előszoba nappali felőli oldala egyszer csak kinyilott..nem foglalkoztam vele,leültem jégkrémezni.a kutya valamiért beakart jönni, hát beengedtem az előszobáig.pár perc után ez sem volt neki elég beengedtem a nappaliba ám berepült vele egy nagy zümmögö DÖGLÉGY, ami mikor az előszobába beengedtem a kutyát NEM VOLT OTT.a kutya megbolondult megakarta ölni,az meg mintha kötekedett volna vele.magam mellé fektettem a kutyát de csak nem tudott lenyugodni megint kergette a legyet.hazajött nagybátyám,éjfél körül hivott mama,ahogy leraktam a telefont fényeket láttunk nagybátyámmal..nem tudtuk honnan jöhet,semmi lámpa nem volt..elmondtam neki az ajtót,ő meg elmesélte h anno kirázta a hideg és valaki mintha fogta volna a vállát és a fülébe fújt volna.a huga meg anno aludt és azt álmodta h apukája(papám) megakarja ölni(mig élt mindig megakarta ölni a családját ivott..)és hogy lehuzza az ágyról és mire odamentek a kiáltásra a földön feküdt..beparáztunk és mind2en az én szobámban aludtunk(ott van nagy franciaágy és ott halt meg papa...) betakaróztunk,rázott minket a hideg mégis.már egy félórája láttam hogy mozog a sötétítő ami ajtó helyett van nappali fele(boltiv van) ajtók ablakok csukva voltak, nem szóltam azt hittem behallucináltam,de kérdezte nagybátyám h én is látom?mikor mind2en bámultuk hallottunk egy vonyitást..aztán ember szuszogást..és KOPOGÁST(nem olyat mint ajtón) a szomszéd szoba felől egyre hangosabban közelebbről,és ezzel párhuzamosan a sötétitő egyre jobban mozgott.majd ment vissza a hang egyre halkult és a sötétítő kezdett leállni.ez lement vagy 2x.majd olyan 3óra fele lemertük kapcsolni a villanyt.aludni akartunk mire mintha valaki megpöckölte volna a búráját és csavargatta volna a villanykörtét..szörnyű éjszaka volt.mama azt mondja hogy biztos hallucinálunk, de lehetséges az,hogy 2 agy ugyanazt találja ki??

meg mikor papa meghalt volt róla egy kép a falon bekeretezve, és elkezdett befeketedni, fekete kis pöttyökkel lett tele egyre több, de nem penész volt nem tudta senki hogy mi az..és elkellett tüntetni, úgy tudom hogy mama elégette. mióta ez megtörtént nem tudok nyugodt lenni a házban. eddig pedig tényleg szerettem, a szobámat pedig egyenesen imádtam..



2013. máj. 28. 14:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
0%
Hát... ezt most el is kéne hinni? Mármint komolyan, hihetetlen történet...
2013. máj. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
az lemaradt hogy ahogy a nagybátyám hazaért a légy eltűnt..
2013. máj. 28. 14:30
 3/19 A kérdező kommentje:
szerinted ilyet kitalálnék? annyira nem unalmas az életem, hogy ilyen regényeket irjak..örültem hogy mamához kerültem és végre nyugalomban élhetek,tanulhatok az érettségire, erre tessék..ja amúgy 18éves vagyok, nagybátyám meg 26. ha egy hozzáértő olvassa írjon hogy lehetséges e az, hogy két ember agya ugyanazokat a jelenségeket behallucinálja be?! vagy valaki hogy akkor most kopogó szellemnek tekinthető? kezdjek félni? ez tegnapelőtt történt, most éjszaka komolyabb eset nem történt. az is furcsa amúgy, hogy mamával akkor még fent voltunk, ha feküdt volna már nem élte volna túl agyvérzést kapott volna, azt mondták nem tudták volna megmenteni
2013. máj. 28. 14:42
 4/19 Szecsői Tibor ***** válasza:
100%

Hú, ritka az olyan kérdés az ezotéria rovatban, hogy nem érzek erős késztetést arra, hogy a kérdezőt megdobáljam betonkeverővel. Nekem ez nem tűnik trollkodásnak sem (vagy ha igen, akkor megkajáltam), hanem csak simán megijedtél, úgyhogy:

Az ilyen dolgok tipikusan olyanok, amikre egyesével mind van tudományos, logikus magyarázat, együtt meg ijesztőek lehetnek, mert az agy hajlamos arra, hogy mintákat, összefüggéseket keressen ott is, ahol valójában nincs semmi. Most hirtelen kiragadva párat az általad említett dolgokból párat: a légy eltűnése egyaltalán nem meglepő, a légy kicsi, a lakás légtere nagy, elveszhet benne, meg is dögölhet pl, a légy nem él valami sokáig; a kutya hallhatott bármit, sokkal szélesebb hullámhossztartományban hall, mint te; fények... na ez bármi lehet, ezt látni kellett volna; a függöny lengését légáramlat okozhotta, attól, hogy nem volt nyitva semmi, nyugodtan lehetett légmozgás, míg a kopogásra magyarázat lehet anyagfáradás, hőtágulás (bútorok pl.), az meg, hogy az agyadban ez összekötődött a függönnyel, pont az, amit az elején említettem, hogy az agyad mintákat keres mindenhol; a lámpa felől érkező zajok szintén lehettek hőtágulás miatt (miután lekapcsoltátok, nyilván elkezdett hűlni); a kép feketedésére pedig azt javaslom, hogy nézz utána az interneten, hogy hogyan készültek (a nem digitális..) fényképek, úyg érthetőbb lesz a feketedés, azt gondolom.

Ezt most csak azért írtam le ilyen részletesen, mert ez néhány szó kicserélésével az összes szellemes kérdéshez beilleszthető volna...

2013. máj. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
és az hogy lehet hogy nagybátyámmal mindenre ugyanugy "reagált az agyunk" ha szerinted behaluztuk.máshogy kellett volna gondolnunk nem? és a régebbi események? A kopogás meg kétlem hogy hőtágulás lett volna, olyan volt mintha valaki egy pakli kártyával kopogott volna. vagy hirteelen a domino jutott még eszembe róla és változott a hangereje
2013. máj. 28. 15:41
 6/19 Szecsői Tibor ***** válasza:
100%
A válaszommal csak azt próbáltam érzékeltetni, hogy ezen kisebb dolgokra egyesével mind van/lehet logikus, nem paranormális magyarázat, és csak együtt ijesztőek, mivel megpróbálod őket összekapcsolni. Kétségtelen, nem túl nagy az esélye, hogy ilyenek egyszerre történjenek, de ez még nem jelenti azt, hogy szellem/ufó/jeti/poloskoid/vérocelot (utalva a többi itteni kérdésre is) lenne. Az, hogy mindkettőtök számára ugyanúgy ijesztő volt az, hogy mindezek egyszerre történtek, és ugyanarra gondoltatok, szerintem normális, bár nem vagyok sem pszichológus, sem neurológus. Az meg szerintem meglepne, hogy a hőtágulás, anyagfáradás, apró állatok, bármi milyen hangokat tud produkálni :). Csak példaként mondtam azt, amit, nem egzakt magyarázatként, és nyilván ki is hagytam egynéhányat, amit így hirtelen nem tudtam megmagyarázni, mitn pl. a korábbi eseményeket. Ettől még ne gondolj egyből szellemre. Ja, az álmok meg álmok, közben meg leesett az ágyról, szóval abba aztán végképp nem kell belelátni semmit :).
2013. máj. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
hát igazad legyen! :) köszönöm azért a véleményt !
2013. máj. 28. 16:04
 8/19 Csak_Norris ***** válasza:
12%
Megnyugtatlak, szellem nem létezik. Ami történt csupán véletlen egybeesés.
2013. máj. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
van egy fejfa a kamrában vagy 2 hete. a néninek csináltattak sirkövet és a temetőgondnok ideadta mamának mert a papám sirját mindig tönkreteszik az autókkal traktorral mert szélen van. lehet hogy a néni nem nézte jó szemmel? holnap át lesz alakítva papának hát kíváncsi vagyok mi lesz.. mindig amikor eldöntöm magamban hogy nem szellem volt valaki mond valamit. amúgy valahol csak kell lenniük szellemeknek nem? a lelkünk hova lesz?
2013. máj. 28. 17:00
 10/19 LinHono válasza:
0%
A nagybátyád biztos hogy ott volt nem halucináltál?
2013. máj. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!