Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Frontin, Xanax és Rivotril...

Frontin, Xanax és Rivotril helyettesítője Angliában?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Pánikbetegségemre szedem ezeket a gyógyszereket 14 éves korom óta. Mivel kiköltöztem Angliába elég bonyolult hogy kijusson hozzam a gyógyszer. Az lenne a kérdésem hogy nem e tudna esetleg valaki hogy itt Angliában mi ezeknek a gyógyszereknek a helyettesítője? Adtak már sok fajtát egy egyik sem volt az. Ha valaki tudna segíteni azt nagyo meg köszönnem.

2020. márc. 26. 22:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Itt elek, Diazepam, amit helyette kaptam.

Csak bevallom, nem vettem be, mert en otthonrol kapok. Nagyon aterzem. Husz eve semmi bajom nincs tole, ellenben az emberi eletem visszaadta. Rossz propagandat nyomnak ellene, pont nem igaz, szerintem.

Azert hatha segit ez a cucc. Elvileg a Paroxetine antidepresszans jo panikra, azt is szedek. Az mar valoban raszokast okoz, kemenyebb szer, muszaj szedni rendszeresen, nem alkalmilag, de azt felirjak vidaman.

2020. márc. 26. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. Marmint a Xanaxot magasztalom.
2020. márc. 26. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hatóanyag alapján keresd. Xanax: alprazolam, Rivotril: clonazepam.

A Diazepam nem helyettesítő, az nálunk a Seduxen hatóanyaga. Mondjuk az áll legközelebb a Rivotril hatásához.

A helyettesítő gyógyszer ugyanaz a hatóanyag, csak más néven.

2020. márc. 27. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Rossz propagandat nyomnak ellene, pont nem igaz, szerintem."

Valóban... Indulj el ennek a mondatnak a googleba beütésével:

Last week, Britain's Independent newspaper published a bombshell for psychiatry and medicine: the country's Medical Research Council had sat on warnings voiced 30 years earlier that benzodiazepines such as Valium and Xanax can cause brain damage.

2020. márc. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezek a gyógyszerrek veszélyesek.
2020. máj. 19. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!