Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Az orvosok félnek a koronavíru...

Az orvosok félnek a koronavírustól, vagy attól, hogy abba -akár- bele is halhatnak? Orvosok válaszát várom.

Figyelt kérdés
2020. márc. 31. 17:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Hogyne félnének. Rettegnek.


Magyarországon legutóbb elég kevés felszerelés volt. FFP1-es maszkok, minimál FFP2-3.

Plusz orvosi maszkok.


A spanyoloknál extrém sok orvos, eü dolgozó ha jól rémlik, 10 ezer is beteg. Ez nagyon durva.


Az összes orvos ismerősöm elég borúsan látja a helyzetet... az idősebbek már otthon, de nagyon fog hiányozni az ellátásból. Valami 35%-nyi idős szakorvos esik ki.

2020. márc. 31. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
0%
Nem vagyok orvos, de nemrég beszéltem eggyel. Nem, nem félnek. Ők tanultak mindenfélét és tudják, hogy mennyire súlyos egy járványhelyzet, hogyan kell a fertőzésekel bánni és ellenük védekezni. És általáben nem szoktak laza idegzetűek lenni.
2020. márc. 31. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
65%

#2 Eszközök híján nem tudnak védekezni... csak ezért félnek.


Illetve próbálnak nem gondolni rá, hogy olyan roham lesz mint az olaszoknál.

2020. márc. 31. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Ismerek egy háziorvost, aki pár napja elkapta a koronavírust és most házi karanténba kell tartózkodnia.
2020. márc. 31. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Veszélyeztetett korosztályba tartoznak, a leg veszélyesztetettebb munkakörrel.

Ezt már csak egy krónikus betegséggel lehetne űberelni.

2020. márc. 31. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Orvosok válaszára lennék kíváncsi.
2020. márc. 31. 17:35
 7/16 A kérdező kommentje:
Én egy FFP2+ maszkot rendeltem, nem tudom mitől + lehet, hogy ez valami kínai átverés
2020. márc. 31. 17:37
 8/16 anonim ***** válasza:
19%
Kötve hiszem hogy az orvosok most ráérnek gyakori kérdéseken kuruttyolni.
2020. márc. 31. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Komolyan gondolod, hogy egy orvos bekeidoben is a gyakorikerdeseket nezegeti? Ne becsuld ennyire ala.
2020. márc. 31. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Az a jó ebben az oldalban, hogy bárki válaszolhat bármelyik kérdésre. Ezt nem a kérdező határozza meg.

Ezenkívül, anonim az oldal. Ha én most azt írnám, hogy 69 éves orvos vagyok, akkor hitelesnek tekintenéd a válaszom?

Ha senki más véleményére nem vagy kíváncsi, akkor tedd fel egy orvosi fórumon ezt a kérdést.

2020. márc. 31. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!