Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Pár hétig nem szedtem az...

Pár hétig nem szedtem az epilepszia gyógyszerem és a héten laborra megyek, karbamazepin szint vizsgálattal. Hány nap alatt áll vissza a karbamazepin szintem olyanra, hogy ne legyen látható jele annak, hogy egy ideig nem szedtem?

Figyelt kérdés
Napi 2x1 tablettát szedek egyébként, 500 mg levetiracetamot. Rohamom egyébként nem volt ez idő alatt, és pont most leszek 5 éve tünetmentes.
2020. ápr. 21. 14:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Az nagyon jó vicc, átb...ni az orvos agyát!
2020. ápr. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Jó lett volna válaszolni a kérdésemre kritika helyett, de ha mindenképp tudni szeretnéd, elfogyott és sehonnan nem tudtam beszerezni készlethiány miatt - az azonos hatóanyagú de más gyártmányú gyógyszerektől nem vagyok jól, ezért csak a Sandozt tudom szedni. Szóval volt para azért, hogy nem lesz-e rohamom, de nem volt semmi gáz szerencsémre.

Meg kellett várnom, míg érkezett a gyógyszertárba, utazgatni pedig nem szívesen utazgatok a mostani vírusos helyzetben, mást elküldeni pedig szintén nem akartam.


Szóval nagyokos 1-es válaszoló, ha már idetévedtél és ítélkezel, akár válaszolhatnál is az eredeti kérdésemre: mikor fog visszaállni az eredeti állapotba a karbamazepin szintem? Ha erre nem tudsz válaszolni, inkább máshol koptasd a billentyűzeted, köszi!

2020. ápr. 21. 16:21
 3/3 anonim ***** válasza:
Az megvan hogy a levetiracetamnak nem karbamazepim a hatóanyaga? Ha nem szedsz másfajta karbamazepim tartalmú antiepileptikumot, akkor nem lesz túl magas a szintje. Mondjuk 0.
2020. ápr. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!