Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hol vannak a maszkok amit az...

Hol vannak a maszkok amit az Orbán ígért?

Figyelt kérdés

Családban természetesen mindenkinek be van fizetve a TB. Soha nem volt egyetlen egy csekk elmaradásunk.

TV dobozban állandóan azzal dicsekednek az Orbán és a bandái, hogy milyen sok maszk meg kesztyűt kapott Magyarország + sokat meg tovább ajándékoztak. De még egyetlen egy maszkot nem kapott a családunk, de még az ismerőseink sem. Hol a maszk? Miért nem kapunk? Nem kellet volna már kiosztani hetekkel esetleg hónapok előtt?



2020. ápr. 25. 17:21
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Én kaptam kettőt postán. Komolyan. Igaz, a polgármester küldte, de fideszes ő is.
2020. ápr. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
Az egészségügyben. Mi az önkormányzattól kaptunk maszkokat. Sok varroda állt most rá mosható maszkok gyártására, mi is egy ilyen helyen vettünk még pluszban.
2020. ápr. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
47%
Sok mindent ígért. Ígérni mindenki tud.
2020. ápr. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 TR75 ***** válasza:
Ne azt figyeld, hogy mit mond. Nem megmondta?
2020. ápr. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%
Olyat viszont soha nem ígért, hogy mindenki maszkot kap. Az egészségügy kapja a szállítmányokat.
2020. ápr. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Majdnem egy tucat velunk egy korzetbe tartozo falu minden lakoja kapott.
2020. ápr. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 TappancsMancs ***** válasza:

Most a világ kormányai még azért is küzdenek, hogy az egészségügyeikben legyen elég maszk, a lakossági ellátásra nem jut. Nekem facebookon dobál fel maszk hirdetéseket éspedig magyarul, de azt nem tudom, hogy kamu vagy sem.


Szóval most olyanok mennek - és szó szerint - hogy egy kormány megrendel ... db maszkot, elkészül és mikor pakolják be a repülőgépbe, odamegy egy pénzes akárki akárhonnan és a gép már máshova száll fel. Ilyen nemzetközi viszonyok között kell maszkokat szereznie minden országnak, mert a világ kapacitása nem erre van begépesítve, amekkora igény jelenleg van rá. Ez van.


Olyat meg valóban nem mondott, hogy az a lakosságnak érkezne.

2020. ápr. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
45%
tessek megnyugodni -(es buzgon imadkozni!!!)-orban effendinek es pereputtyanak,haverjainak,van es lesz maszk dogivel!!
2020. ápr. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!