Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Szerintetek az nem durva,...

Szerintetek az nem durva, hogy valakit kétoldalú tüdőgyulladással sem tesztelnek le?

Figyelt kérdés

Mert nem volt magas lázam, nem jártam külföldön stb. Nem vagyok hatvanöt év feletti messze, 20 sem...


Mindegy, fiatal vagyok, sosem volt tüdőgyulladásom, most meg két oldali, és nagyon nagy területen...


Szerintem ez elmond mindent!


2020. ápr. 25. 18:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Pénzbe kerül, rontanád a statisztikát, persze ha valami elenzék által üzemeltetett létesítményben kaptad volna el, akkor is koronavirusos lennél, ha nem is vagy az.
2020. ápr. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Felháborító!
2020. ápr. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Sok mindenen nem változtat, de érdekes, eddig sosem volt tüdőgyulladásom, meg mivel én nem járok sehova, valószínűleg a családtagjaimtól kaptam el, akkor őket is kellene, nem?


Ja, amúgy azon viccelődtem múltkor, hogy nekem milyen krónikus betegséget találna a Cili, ha már idős nem vagyok?


Ez van... Meg állítólag védekezünk, de annyi ellátást nem kapsz, mint alapesetben, sőt!


Tudjátok, kikre haragszom? Azokra a tufistákra, akik naphosszat mászkálnak, mert 1-2 hónapot nem bírnak ki nyaralás nélkül...


Az biztos, hogy nem jönnék jól számokban, már ha az! Sosem tudom meg...


Meg ilyenekkel foglalkozunk, mikor itt a második Soros-terv? Ilyen propagandát lenyomni, már a látszatra sem adnak... Azt csodálom, hogy van, aki ezeket a marhaságot, sületlenséget felolvassa!


Amit az idősotthonnal csinálnak, nem az a lényeg, hogy meghalnak, meg nem tesztelünk, bejúthat újra, hanem használjuk fel ócsárolásra! Ha a kórházban fertőződik meg valakit, miért nem veszik elő Viktort?

2020. ápr. 25. 21:41
 4/7 anonim ***** válasza:
Önmagában a tüdőgyulladás nem ad okot arra, hogy teszteljenek, még olyanokat sem mindig tesztelnek, akiknek megvan minden tünetük, csak 2 hétig ne dugja ki a fejét a lakásból. Itt inkább a tünetek súlyossága az ami számít.
2020. ápr. 25. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
41%
Nekem 8 évvel ezelőtt volt két oldali tüdőgyulladásom amikor a korona még sehol nem volt. Nekem is nagy területen. És nem vettek mintát hogy mi is okozta. Na és? Attól meggyogyultam volna? Nem. A pihenestol gyogyultam meg. Maradj otthon és pihenj. Ne erintkezz másokkal.
2020. ápr. 26. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
41%

"Ja, amúgy azon viccelődtem múltkor, hogy nekem milyen krónikus betegséget találna a Cili, ha már idős nem vagyok?"


Miért, már meghaltál? Sosem mondták, hogy fiatalokat, egészségeseket nem fertőzhet a vírus. Azt szajkózzák, hogy jellemzően az idős, krónikus betegekre halálos, de attól még bárki elkaphatja.

2020. ápr. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Oké, de most tetőzik, semmi kezelés nincs, 3 hete tart...


Mert a "vérszegénység" aztán tényleg krónikus betegség...


De, más országokban nem ez megy, hopp egy tüdőgyulladás, nem tesztelünk. Felsőlégúti tüneteim vannak, voltak ugyanúgy. Szerintem meg ez... Mintha tűt szúrtak volna bele minden levegővételnél... Meg egy 20 kilós súlyt ráaggatnának a hátamra...


De az egészségügy mindig is botrányos volt...


Mindenesetre erre lenne a teszt, hogy tudjuk mitől...


Meg ennek minimum az 5-szöröse beteg ennek a számnak, ha a halálozást tekintjük, csak nem teszteleünk.


Zet megmondtam februárban is, nincs teszt, nincs beteg! Aki meg igen, az mind "krónikus beteg"...


Ilyet, hogy vérszegénység, magas vérnyomás minden embernél találnak....

2020. ápr. 26. 10:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!