Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A fogszabalyzo megsebezte a...

A fogszabalyzo megsebezte a szamat, mit csinaljak?

Figyelt kérdés
Elhagytam a fogorvostol kapott viaszt es most ertelemszeruen nem tudok elmenni megegyert hozza. Azon gondolkodtam vajon gyertyabol egy kis darab viaszt ra tudok e tenni. Esetleg valami otlet?
2020. ápr. 25. 19:07
 1/3 anonim ***** válasza:
A fehér színű gyertyák nem viaszból, hanem paraffinból vannak.
2020. ápr. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

O, jaj! Husz eve mar, de ez brutalis lehet. En annak idejen egy fel tablaval kaptam. Milyen hamar juthatsz orvoshoz? Atmenetileg en meg kenyergalacsint is nyomnek oda, nekem is volt ilyen. Csak nem volt Koronavirus, es egy fel tabla viaszt kaptam utana.

Google kereses, a paraffin mergezo-e. A Baby Bell sajt cuki csomagolasatol plane felnek a piros festek miatt, pedig pont olyan az allaga.

Eskuszom, a gyakran cserelt kenyergalacsint probalnam. Egyutterzesem.

2020. ápr. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

2-es vagyok, jo hirem van!

Is Baby Bell wax toxic kerdesre az jon fel, hogy bar megenni nem szabad, meg veletlenszeru fogyasztasa sem veszelyes, nincs emlites mergezo festekrol. En komolyan vennek!

2020. ápr. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!