Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Kötelező részt vennem a...

Kötelező részt vennem a koronavírus tesztben, ha hívnak?

Figyelt kérdés

Erre a felmérésre gondolok:


[link]



2020. máj. 1. 15:26
 1/5 Hellmano ***** válasza:
22%
Én tuti nem mennék el és anyukámnak is mondtam, ha hívják el ne menjen... még a végén ott fertőznék meg.
2020. máj. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Hellmano ***** válasza:
Amúgy nem tehetik kötelezővé!
2020. máj. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%

Nem kötelező a részvétel. Benne van a szövegben, hogy regisztrálnod kell hozzá.

"A felmérésben érintettek a felkérő levélben található azonosító segítségével jelezhetik a tesztelésben történő részvételi szándékukat a regisztrációs felületen."


Ha nem jelzed részvételi szándékodat, nem veszel részt a felmérésben. Viszont így ingyen megtudhatod fertőzött vagy-e. Ráadásul hozzájárulnál a vírus tulajdonságainak, elterjedtségének megismeréséhez.


Mindenki maga dönthet, részt vesz vagy nem.

2020. máj. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Miért fertőznék meg ott?
2020. máj. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Hellmano ***** válasza:
23%
4-es én bármit kinézek már az emberekből, hogy elérjék a nyájimmunitást behívják ezt a 18 ezer embert és "párat" megfertőznek, hogy terjessze otthon, ha már eddig nem kapta el stb. :D Jó ez így meredek, de semmi nem lehetetlen ugye...
2020. máj. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!