Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Koronavírus alatt kirúghatnak...

Koronavírus alatt kirúghatnak emiatt?

Figyelt kérdés
megfáztam, de nem merek elmenni betegnek, mert másfél hónappal ezelőtt voltam táppénzen pár napot. félek, hogy kirúgnak, viszont a munkatársaimra való tekintettel betegen a vírus alatt sem tartom jó ötletnek bemenni. még nem konzultáltam az orvosommal, mert délután rendel.

2020. máj. 4. 05:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha rosszul érzed magad ne menj, vírus ide- oda. Nekem szombat óta megy a hasam szerintem kajától rá még görcsölök 1-2 napot szeretnék itthon lenni, mert bent cikibb wc-re rohangálni. Próbaidős vagy?


Nekem jó fej a főnök, pár napért meg egy hétig se ugatna. Főleg, hogy januárban lázasan meg feldagadt nyirokcsomóval végig toltam neki egy hetes oktatást. Amit bánok azóta, mert csak vegetáltam kb.

2020. máj. 4. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, hívd fel a főnik hogy mennyire probléma, nem tudom hol dolgozol mert van ahol kell egy x létszám, hogy haladjon a meló. Te érzed mennyire vagy rosszul.
2020. máj. 4. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezt a főnököddel beszéld meg, egyébként ha nagyon genyó a főnök akkor simán kirúghat, bár oknak nem ezt fogja feltüntetni.
2020. máj. 4. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hívd fel a főnököd, hogy valószínűleg fertőző beteg vagy, és nem akarod a munkatársaidnak átadni, ezért otthon maradsz.

Így érezteted vele, hogy neki is az az érdeke, hogy otthon maradj.

2020. máj. 4. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálunk azt mondogatták betegen ne merjünk bemenni. Erre tegnap kirugtak a vírusra hivatkozva de zárójelben megjegyeztek hogy túl sok volt a tappenz.
2020. máj. 6. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!