Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Milyen területen mész magánren...

Milyen területen mész magánrendelésre az állami ellátás helyett?

Figyelt kérdés

Mi jellemzően nőgyógyászatban, fogászatban és reumatológiában választjuk a magánrendelést.

Belgyógyászhoz, gyermekorvoshoz, stb. államiba megyünk.

Ti milyen esetben kerestek fel magánorvost?

Mi az a magánorvos, amit jelenleg nem engedhetsz meg magadnak, de ha tehetnéd, magánba mennél?

Köszönöm!


2020. máj. 13. 10:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Minden.Fogorvos,nőgyógyászat,belgyógyászat,ortopédia.

Eddig ezeken voltam és Bar nem vagyok jómódú de erre kisporolom a pénzt mert az állami ellátás nagy nulla.

Ha megtehetném plasztikaztatnék is asszimmetria miatt,de mivel ez csak szépészeti dolog,szervi probléma nincsen így ezt nem tartom annyira fontosnak.

2020. máj. 13. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Fogászat, bőrgyógyászat és majd reumatológia.
2020. máj. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Mindenhova maganba megyek.

Olyan volt, hogy pl. az endokrinolugus utana nem a maganrendelesere hivott vissza, hanem a klinikara jartam hozza.

Meg a nodokihoz is mehetek a klinikara, ha valami surgos van.

Ott egyik sem fogadott el soha penzt.

2020. máj. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Fogászat és ultrahang. Ha megtehetném mindenhová csak magánba mennék.
2020. máj. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
Szerencsés vagyok hogy a cégem finanszírozza az egyik magánkórház vizsgálatainak költségeit. Mindent ott csinálok, belgyógyászat, fogászat stb. Nagyon kedvesek és normálisak, gyorsan időpontot kapsz és nem kell hónapokat várni egy vizsgálatra. Elég szomorú hogy amúgy rengeteg pénzt ki kell adnod egy normális ellátásért mert az állami kórházaknak a nagy része ezt nem adja meg. Most a járványhelyzet miatt meggyűlt a bajom rendesen az ellátással mert vastagbéltükrözés kéne, de annál a magánkórháznál jelenleg még nem végeznek ilyet. Úgyhogy most spórolhatok, hogy elmehessek megnézetni magamat, ha van esetleg valakinek egy olyan állami kórház ahol csináltak és van tapasztalata (jó/rossz) szívesen meghallgatnám :)
2020. máj. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Fogászat, nőgyógyászat, máshoz szerencsére nem kellett még mennem, maradjon is így. :)


26N

2020. máj. 14. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nőgyógyászom magán, előző is az volt. Normális, emberhez méltó ellátást kapok ott legalább.

Bőrgyógyász is kéne, szintén magán, mert a kerületi szakrendelőbe szinte lehetetlen bejutni, jelenlegi helyzetben pláne.

2020. máj. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Korábban csak fogászatra és bőrgyógyászhoz mentem magánrendelésre. Sokakkal ellentétben nőgyógyászhoz is állami ellátásra mentem.

2 éve olyan helyen dolgozom, ahol a munkáltatóm fizet magán egészségbiztosítást. Azóta sokkal több kivizsgálásra elmentem, amikre korábban nem szántam rá magam (államiba nem akartam menni, a magánra sajnáltam a pénzt, mert nem volt annyira sürgős dolog)

2021. ápr. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!