Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mar több mint 4 napja nem...

Mar több mint 4 napja nem kuláztam, mitől lehet?

Figyelt kérdés
Már mindent megpróbáltam pl ittam kefirt, ettem szilvát, de egyszeruen nem kell szarnom. Mit tegyek?

2020. jún. 3. 08:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Paraffinolaj.
2020. jún. 3. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Veszel hashajtót. Vagy iszol kávét, energia italt, egy liter tiszta zöld teát filteresbol leküldesz. Utóbbi engem ugy meghajtott hogy 3x voltam aznap vécén.

Vagy csak siman vársz es sokat iszol, eszed a kis savanyú fejes kaposztadat, raulsz a vécére, és varod a csodát. Egyszer majd megindul.

2020. jún. 3. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Menj el futni vagy 40 percre. Beindítja az emésztést. Ha nem vagy érzékeny a tejtermékekre akkor javaslom, illetve pl jobb minőségű zabos müzli. (Vagy bármilyen más rostos étel) Az intenzív mozgás lenne a legfontosabb,utána a rostos ételek, majd kávé, a hashajtót csak akkor ha ezek se váltak be. Illetve ha rendszeres lesz akkor javasolt háziorvoshoz is fordulni pár beutalóért, de kívánom, hogy ne legyen így :) hajrá, futás!! :)
2020. jún. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt ilyen, sajnos a munkám miatt is meg lustaságból is összevissza ettem, volt hogy csak valami pékárut, hogy ne legyek éhes, volt, hogy rendes kaját, de nem volt benne rendszer. Nyáron szabadság alatt rendes kajákat ettem, rendszeresen, reggeli ebéd vacsora, és az 5. napon sikerült csak kakilnom, de teljesen normális volt, mintha mi se történt volna. Az az elméletem, hogy szegény szervezetem feldolgozott mindent, elrakott mindent és nem ítélt semmit fölöslegesnek :D Persze azóta jobban figyelek erre.

Ha nálad is hasonló a helyet akkor lehet ugyanez van. Ha nem, és az előző válaszok sem segítenek akkor irány a doki.

2020. jún. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!