Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Budapesten melyik háziorvost...

Pszicho88 kérdése:

Budapesten melyik háziorvost ajánlanátok, aki ebben a vírus helyzetben beutalót is írna a kardiológiára?

Figyelt kérdés

Üdv!


Nem vagyok budapesti lakos és a lakcímem sem Pesti, nem is tudom elintézni, hogy Pesti legyen, mert ahol lakom albérletben ott nem megy bele a tulaj, hogy bejelentsen.

A minap betelefonáltam a hozzám tartozó kerület hozzám tartozó utca háziorvosához és eltessékelt azzal az ürüggyel, hogy most 6 hónapot kéne várnom egy terheléses EKG -ra. Érdemes más háziorvosnál is próbálkoznom, akihez utcailag nem passzolok?


Ugye fizetjük az adót, a TB -t és akinek szüksége lenne mégsem látják el. Sokszor az idősek járnak, sok esetben alaptalanul és csip- csup ügyekkel. Korrupt az egész orvos ipar, vagy vannak normális, erkölcsös háziorvosok is?



2020. jún. 4. 17:06
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
Hiába kapsz beutalót, akkor is hónapokat kell várnod. Miért nem mondtad, hogy nem probléma, és mentél be érte?
2020. jún. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

"Korrupt az egész orvos ipar, vagy vannak normális, erkölcsös háziorvosok is?"


Vannak bajok az egészségüggyel, ez igaz, de én azért nem írnám le az egész szakmát, mert igenis vannak, akik lelkiismeretesen végzik a munkájukat. Jobban meg kéne becsülni őket.


Elvileg pedig kellene, hogy írjon neked beutalót EKG-ra a háziorvosod...Ez a visszautasítás mennyire volt erős? Azt mondta, semmiképp nem adhat, vagy csak ellenjavallta most?

Tudtommal más orvos nem írhat neked beutalót, de valaki javítson ki, ha tévedek.

2020. jún. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

1-es


Egyáltalán nem biztos, hogy hónapokat kellene várnia, rengetegen lemondták jóelőre az időpontjaikat a vírushelyzet miatt.

2020. jún. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%

Kérd öle írásban,hogy elutasítoptt.

Én is ezt tettem szakorvosnál.Máris nem küldött el.Bizony elszállt a ló velük ebben a járványos időben .De a fél millkát joggal elvárják.Már minden háziorvos vállalkozóként dolgozik.

2020. jún. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

A háziorvos csak a vírusra való tekintettel mondta, hogy most sokat kell várni az EKG -ra, de választottam másik háziorvost.

Holnap megyek laborra. Vérvétel+ vizelet, hasi röntgen.

2020. jún. 11. 17:13
 6/8 A kérdező kommentje:
A kérjem tőle írásban is jó ötlet. A mostani háziorvos már készségesebb.
2020. jún. 11. 17:14
 7/8 anonim ***** válasza:

"Sokszor az idősek járnak, sok esetben alaptalanul és csip- csup ügyekkel. Korrupt az egész orvos ipar,"


Hát elég egy gané ember lehetsz....és még finom voltam.

2020. szept. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

"Hát elég egy gané ember lehetsz....és még finom voltam."


Te pedig egy ostoba, érdekhajhász, hazug ember, aki az egészségügyben dolgozik és védi a korrupt kis érdekeit.

Azóta számtalan kivizsgáláson voltam, eredménytelenül.

Ennyit a nagy iparodról, ami ámítja a segítségre szorulókat.


"és még finom voltam."


Nem voltál finom. Ostoba vagy. :)

Finom az a puding, egy kis gyümölccsel, te féreg.

2020. okt. 9. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!