Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Van ahol olcsóbb kontrasztanya...

Van ahol olcsóbb kontrasztanyagos MRI-t csinálnak (Budapesten)?

Figyelt kérdés

Olcsóbb, mint 60-70ezer?

Beutalóval nem szeretnék menni, mert az 3-4 hónap.



2020. jún. 7. 18:02
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nincs. Ez a vizsgálat ára. A kepalkotashoz használt kontrasztanyag(legyen az jódos vagy gadoliniumos) drága dolog. Örülhetünk, hogy csak ennyit kérnek érte nem 100+ ezreket, mint egy izotópos vizsgálatnál.
2020. jún. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%

Ti elvagytok varázsolva .Ez nem kivánság műsor .

Ezt a vizsgálatot valamilyen szakorvosnak ki kell írni.

Aztán keress egy kórházat,ahol térités ellenében be vállalják.

Magánba nem vesznek ilyen drága gépet,mert olyan drága a vizsgálat,hogy sosem fog megtérülni.

2020. jún. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Tudod értelmezni a kérdezőt? Nem akar hónapokat várni.


MR vizsgálatot kérhet bárki magánúton, viszont sokszor felesleges a kontrasztanyag. Ezt ott a vizsgálaton jelzik ha kell.

2020. jún. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Kedves 2-es: bármilyen vizsgálatot meg lehet csinaltatni fizetősen. A legtöbb ilyen cég vegyes finanszírozásban van, de vannak akik kifejezetten fizetős szolgáltatásokat nyújtanak.
2020. jún. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Agyi ereket szeretnék megnézetni fejsérülés miatt. Ahhoz tudtommal kell kontrasztanyag.
2020. jún. 7. 18:21
 6/10 anonim válasza:
Attol fugg, hogy milyen az orvos aki a vizsgalatot keri: ha a korzeti akkor ki kell varni a sorod ... de engem azonnal atvittek mrire, amikor az ultrahangos vizshalaton nem volt egyertelmu a kep es a kezelo orvos mri megerositest kert.
2020. jún. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Mennyt kell általában várni egy MRI-re? 3-4 hónap?
2020. jún. 7. 18:33
 8/10 anonim válasza:
2020. jún. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem az elsot hetfon irtak ki es kovetkezo het penteken mentem a masodikat szerdan irtak ki es ket nap mulva penteken mentem, ez a hiszteria kellos kozepen volt, keves beteg volt idopont boven
2020. jún. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is a vírus miatt 2 héten belül kaptam időpontot beutalóval MRI vizsgálatra és alig voltak ott.
2020. aug. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!