Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Artroszkópos térdműtét után...

Artroszkópos térdműtét után nem kellenek varratok?

Figyelt kérdés
Artroszkópos térdműtétem volt pénteken. Két sebem van, mindegyik kb. körömnyi nagyságú, és egyik sincs összevarrva. Eddig mindennap véreztek, nem annyira súlyosan, de állandóan beleragad a kötés. Normális ez? Három napos műtéti sebnél természetes a gyakori vérzés? Igaz, hogy nem túl nagyok a sebek, de én úgy látom, hogy varratok nélkül három hónap alatt sem fognak begyógyulni rendesen.

2020. jún. 8. 10:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt nem értem, miért nem varrták össze? Ez így nem normális.
2020. jún. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Elképzelésem sincs, miért nincs összevarrva. Így a vécére is alig merek kimenni, attól félek, hogy felszakad, és megint vérezni fog. Csak pénteken tudok menni az orvoshoz, előbb nincs rendelés.
2020. jún. 8. 20:20
 3/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nem vagyok benne biztos, hogy ezt össze kell varrni, de ezzel ha úgy érzed nem stimmel, elmehetsz a körzeti sebészetre is.
2020. jún. 9. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Én most vagyok túl egy ilyen műtéten. Mindkét helyen egy - egy varrattal

.

2020. jún. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!