Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Csak a szétnyílt hasizom...

Csak a szétnyílt hasizom összevarrása, ami nem hasplasztika létezik?

Figyelt kérdés
Érdekelne, hogy a szülések következtében szétnyílt hasizmot össze lehet-e varratni? Nem a teljes hasplasztikára gondolok, hanem csak a szétnyílás összevarrására. Csináltak valakinek ilyet? Ha igen, megosztaná a tapasztalatait?

#Szétnyílt hasizom összevarrása
2020. jún. 22. 23:55
 1/5 anonim ***** válasza:
49%

Nem lehet. Izmot varrni nem lehet. Ami egyszer tönkrement, az többet nem jön vissza.

Ezért tanácsos szülés előtt jó kondiban lenni. Legalábbis a körülöttem élő nőknek mind ezt javasolta az orvos.

2020. jún. 23. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
51%
Részvétem, az durva lehet!...
2020. jún. 23. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
45%
Azt már nem lehet sajnos visszacsinálni. De rengeteg nő él így, együtt lehet vele élni. A szülésnek vannak ilyen velejárói, valakinek ennél sokkal jobban "szétesett" a teste, ez még nem olyan vészes.
2020. jún. 23. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nem
2020. jún. 23. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Tudom, régi a kérdés, de válaszolok, hátha hasznos:

Nekem azt javasolta a sebész, hogy HA már nem tervezek gyereket, akkor megcsinálja TB alapon.

Nekem mondjuk azért, mert köldöksérvem is van, de ha szétnyílt a hasizmod, lehet neked is az lesz hamarosan, elég nagy a kockázat.

A hálót sokan ellenzik (ezt két sebész véleménye alapján írom, az összenövések esélye nagyobb) de teljesen államiban meg lehet csinálni, hogy a két hasizmot egymásra hajtják (emlékszem, itt a sebész szemléletesen a két tenyerének szélét egymásra csúsztatta) és úgy varrják össze.

Ezzel a "baj" hogy egy 5-7 cm-es vágás lenne a köldök felett.


De ha nem hordasz haspólót, és bikinit, akkor csak te, és a partnered tud róla.

2022. aug. 2. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!