Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Tudnátok tapasztalatot írni...

Tudnátok tapasztalatot írni fogyás utáni hasplasztikáról?

Figyelt kérdés

Volt ilyen műtétetek? TB-re vagy magánban? Megérte?

60 kilót fogytam, nekem is ilyenre lesz szükségem



2018. jún. 11. 13:10
 1/8 anonim válasza:
Aktuális még a kérdés?
2018. szept. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen
2018. szept. 26. 14:56
 3/8 anonim válasza:

Szia!


Szóval, én 72 kilós fogyást követően csináltattam meg, tb támogatással.

Épp egy hete, még a kórházból írok, úgyhogy csak a friss 'élményeimet' tudom megosztani.


Nálam maga az operáció 3,5 hossza volt. Utána már keltettek is, a műtétet követő legelső emlékem az, hogy már a szobában vagyok és nagyon fázom.

Brutális fájdalamkra számítottam, de egyáltalán nem vészes. Fájdalomcsillapítót csak az első és második éjszaka kértem, de inkább azért, hogy tudjak aludni.


Sajnos az esetemben másnap történt egy kis nem várt gebasz, de ugye ez egyéni, szervezetfüggő.


Csütörtökön volt a műtét, vasárnap már össze-vissza császkáltam. Azóta lassan nem is találnak a szobában, nem tudok a fenekemen maradni. :))

Érezhető, hogy napról napra csak jobb és jobb.


Kötözésnél (ez kétnaponta van) láttam - fekve - a vágásokat és azt kell mondjam kellemes csalódás volt, nagyon szép vékony vágások, fain új köldök. Alig várom, hogy végre tükörben is láthassam magam haskötő nélkül. :)


De azért hozzátenném, hogy azt gondolom iszonyat nagy szerencsém volt; kiváló, lelkiismeretes adjunktusnő műtött, gyönyörűen dolgozik, a következő műtéteimet (combok, karok, cicik) is ő fogja csinálni.


Szóval, így egy hét után, még frissen, haza sem érve is azt tudom mondani, hogy nem bántam meg.


Azt hiszem jobb ezt akkor megcsináltatni mikor már hidegebb idő van mert a haskötőt hat hétig kell folyamatosan hordani...


24N

[Szeged]

2018. szept. 27. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a beszámolód, gratula a fogyásodhoz és mielőbbi gyógyulást kívánok hogy tudd élvezni az új külsőd :)
2018. szept. 27. 23:26
 5/8 anonim válasza:

Köszönöm! :))

Ne félj belevágni szerintem. ;)

2018. szept. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem félek, decemberre tervezem :)
2018. szept. 28. 22:09
 7/8 anonim válasza:
Szuper, majd írj, kíváncsi vagyok! :))
2018. szept. 30. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mindenképp :)
2018. okt. 1. 10:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!