Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Medicover Miskolc Valami...

Medicover Miskolc Valami információt tudna adni valaki erről a klinikáról (esetleg járt ott tapasztalatok is érdekelnének) Hogyan működne,időpont foglalás és mehetek a továbbiakat a szakorvos mondja el ?

Figyelt kérdés

Bőrgyógyászhoz szeretnék menni esetleges nemi betegség kizárása miatt

(STD szűrés miatt).Illetve mennyibe kerülne a tanácsadás,vizsgálat,vérvétel HiV kizárására.

Ha az időpont valami oknál fogva nem felelne meg azt hogyan tudom lemondani és mennyivel előtte kell


2020. júl. 1. 09:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Telefonon tudsz oda időpontot foglalni, ami a weboldalukon van. Aztán az ügyfél központosok úgy is elmondanak minden infót. Csak, ha szúrést is szeretnél akkor foglalj laborra is időpontot meg szakorvosi vizsgálatra, bőrgyógyászatra az esetedben. Igaz nem olcsó mulatság, de ebbe a helyzetben, jogos, fő az egészség. Csak akkor kérj úgy laborra hogy urológiai mintavétel, komplett STD szúrés, + vérvétel. Én urológián jártam ott, meg labor volt szintén, de amúgy gyorsan kapsz időpontot oda egy héten belül, a laborra igaz várni kell kicsit az eredmény miatt, de hamarabb meg lesz mint az SZTK-ba az tuti. Amúgy ott korrektek az orvosok, ha már fizet az ember, akkor ne úgy beszéljenek vele mint a kutyával elvégre.
2020. júl. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

nagyon szépen köszönöm a válaszod

esetleg árat a te vizsgálatodról tudnál mondani?

2020. júl. 5. 16:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!