Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hogy mondhat ilyet egy mentős?...

Hogy mondhat ilyet egy mentős? Nem durva?

Figyelt kérdés
Ma láttam, hogy egy mentőautóból a vezető kiszólt egy fiatal srácnak, aki ment az utcán, hogy "legközelebb hozzál füvet" kétszer is mondta, szóval biztos nem hallottam rosszul. Ez normális???
2020. júl. 15. 01:03
 1/7 A kérdező kommentje:
Ellenzem a drogokat, egy eü dolgozónak nem kellene?
2020. júl. 15. 01:03
 2/7 anonim ***** válasza:
Attól, hogy te valamit, miért kellene másnak is bármit?
2020. júl. 15. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mondjuk azért, mert alapból bűncselekmény a drogfogyasztás, és emberek milliói halnak meg miatta?
2020. júl. 15. 02:18
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Máshol meg pont nemrég legalizálták a füvet. Az meg, hogy éppen hol mi bűncselekmény, az képlékeny.

De tudod mit? Felőlem inkább füvezzen masszívan az, aki megmenti az életem, mint ne mentse meg, de közben szépen megítéli, hogy szerinte kinek hogy kellene viselkednie, az alapján, amit egy nem neki szóló beszélgetésből biztos hogy nem hallotta rosszul. (Simán lehet, hogy ismerősök közötti belsős poén az egész, de ha nem is az..)

2020. júl. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

- Szia Józsi, megint melózol? Sok a beteg? Meg van még a nyulad, nem rossz neki a panelban, van mit ennie? Nálunk jobb helye lenne a kertes házban.

- Legközelebb hozzál füvet!

2020. júl. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
5-ös :D
2020. júl. 15. 23:16
 7/7 anonim ***** válasza:
rossz a tapasztalatom a mentősökkel emberileg nullák de elvárják a tiszteletet
2023. okt. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!