Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Összenőtt lábujjaimat szeretné...

Összenőtt lábujjaimat szeretném szétműttetni. Hol van erre lehetőség?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok és most jutottam el oda, hogy azt érzem, muszáj. Nem tudok vele megbarátkozni, takarom folyamatosan, nem tudok nyaraláson sem feloldódni, mert állandóan zokniban vagy cipőben vagyok a víz mellett is. Születésem után a szüleim szóltak a gyermekorvosnak, de csak kinevette őket, mert ez nem fog látszódni. Hát nem jött be. Pedig akkor még sokkal egyszerűbb lett volna és nem lett volna az, hogy rettegek is a műtéttől.. Valakit műtöttek már ezzel felnőtt korában? Hol? Mik a tapasztalatok? Milyen a gyógyulás?

2020. júl. 21. 16:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy sebészt/plasztikai sebészt kérdezz meg erröl, ott kapsz megbízható infókat.
2020. júl. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
57%

tyűha egy fotót azért feldobhatnál

Nekem is van a bal lábamon egy kis nyomorék lábujjam ami el van görbülve azt orvosilag el kéne törni begipszelni és akkor egyenes lenne

De én már nem foglalkozok vele mert nem zavar csak néha mert már alkalmazkodott a lábamhoz, elferdült abba az irányba amerre lépek

2020. júl. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
79%

Más jellegű, de szintén sebészeti, én is megműttettem a kisbabámat másfél évesen, és le van tudva.

Nem értem a szüleidet, de ez már mindegy.

Kérj időpontot a legközelebbi kórházba műtétre. Szerintem nincs mitől félned, én szívesebben mennék ilyenre mint fogorvoshoz. Persze nem lesz egyszerű, alapos vizsgálat, operációterv, altatásban, de túl leszel végre rajta. Csak az egyik lábad érintett? Melyik ujjak vannak összenőve?

2020. júl. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Ortopédiára kell menned.
2020. júl. 23. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%

"Nem értem a szüleidet"

Hát pedig ha egyértelműen azt mondja a doki, hogy egy babát nem kell műteni, akkor teljesen érthető, ha a szülők ezek után nem küldik a kés alá...

2021. aug. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
53%

5# Nem olvastad el figyelmesen!!!

Azt mondta az orvos, hogy nem fog látszódni! Nem a f nem.

Nekik orvosoknak tökmindegy hogy a másik ebbe lelkileg odavan, ők más értelemben gpndolnak műtétre.

Lusta volt megcsinálni, ennyi, neki mindegy, persze hogy az, nem az ő lába, nem ő érzi szarul magát tőle.

Úgyhogy ne keverd a szezont fazonnal.

2021. aug. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%

"Nekik orvosoknak tökmindegy hogy a másik ebbe lelkileg odavan, ők más értelemben gpndolnak műtétre.

Lusta volt megcsinálni"

Egy kisbaba lelkének semmi baja se lesz attól, ha nem műtik meg fölösleges műtéti kockázatoknak kitéve őt. Nem lusta volt megcsinálni, hanem akkor úgy gondolta, hogy nem indokolt a műtét.

2021. aug. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
53%

7# Nem kisbaba, hanem felnőtt korában ez trauma lesz neki.

Lusta, lerázó volt a doki. Ennyi, nem több.

Én is megcsináltattam a gyerekemnek amit kellett, babakorában, most nem kérdezget ő miért más mint a többiek. Normális szülő nem hagyja magát lerázni, hanem ez a legkevesebb hogy megteszi a gyerekéért, így felnőtten nem is fog emlékezni a műtétre, és nem is marad meg neki hogy milyen volt hiányossággal születni.

2021. aug. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"felnőtt korában ez trauma lesz neki"

A trauma mást jelent.

Mindenesetre ha felnőtt korában zavarni fogja, akkor majd felnőtt korában újra orvoshoz fordul. Attól még nem kell egy csecsemőt megműteni.


"Én is megcsináltattam a gyerekemnek amit kellett"

Amit kellett. Amit meg nem kellett, azt nem. Így tettek az ő szülei is.

2021. aug. 20. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
53%

9# Igen. Pontosan. Nem tették meg azt, amit kötelességük lett volna ha már egyszer így született az a szerencsétlen.


Nem, nem kis dolgok ezek, csak neked az, mert nem te élsz együtt ezzel a problémával.

Légyszives ne bagatellizáld el más problémáját, elhisszük hogy te és az orvos leszarjátok, de azzal a kérdező gondja nincs megoldva.

Ne szólj bele, nem tiszted véleményezni olyat amit nem éltél át sem gyerekként, sem szülőként.

2021. aug. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!