Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Összenőtt lábujjaimat szeretné...

Összenőtt lábujjaimat szeretném szétműttetni. Hol van erre lehetőség?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok és most jutottam el oda, hogy azt érzem, muszáj. Nem tudok vele megbarátkozni, takarom folyamatosan, nem tudok nyaraláson sem feloldódni, mert állandóan zokniban vagy cipőben vagyok a víz mellett is. Születésem után a szüleim szóltak a gyermekorvosnak, de csak kinevette őket, mert ez nem fog látszódni. Hát nem jött be. Pedig akkor még sokkal egyszerűbb lett volna és nem lett volna az, hogy rettegek is a műtéttől.. Valakit műtöttek már ezzel felnőtt korában? Hol? Mik a tapasztalatok? Milyen a gyógyulás?

2020. júl. 21. 16:01
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

"Nem tették meg azt, amit kötelességük lett volna"

De igen, megtették: orvoshoz fordultak vele, és ahelyett, hogy laikusként felülbírálták volna az orvos véleményét, elfogadták.


"nem te élsz együtt ezzel a problémával ... amit nem éltél át sem gyerekként, sem szülőként"

Honnan veszed?


"Ne szólj bele"

Abba szólok bele, amibe akarok. Pont mint te.


"azzal a kérdező gondja nincs megoldva"

Mert azzal aztán baromira meg van oldva, hogy te itt okoskodsz, ugye? :DD

2021. aug. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Szia Kérdező!

Megműtetted azóta? Ha igen mesélnél róla milyen volt?

2023. júl. 13. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!