Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Siófoki kórház vélemények?

Siófoki kórház vélemények?

Figyelt kérdés

#kórház #Siófok #Siófoki Kórház-és Rendelőintézet
2020. júl. 24. 19:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Kerüld el messzire!


Arrogáns, beképzelt, bunkó nővérek, nemtörődöm orvosok, 1-2 kivétellel.

2020. júl. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Kecskeméti-Varga Kata ***** válasza:
100%
Nyaraláskor kisebb sérüléssel mentünk be, nem láttak szívesen 😕 Megkérdezték hogy 10 cm hosszú felületi vágás miatt ( valószínűleg üvegbe léptem a vízben) miért megyek be,miért nem kötöttem be ... Egyrészt a talpamon nem láttam teljes mértékben a sérülést, így nem tudtam hogy esetleg varrni kell vagy sem, másrészt véralvadási zavarra gyógyszert szedek, harmadrészt kicsi eséllyel volt fertőtlenítve amivel megvágtam magam szóval azt gondoltam hogy kell egy tetanusz. Elmentünk maszek orvoshoz viszont az esetben hivatalos panaszt tettünk.
2020. júl. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
75%
Váll rándulással mentem, a regisztrálásnál sokan álltak sorba, de az is megvolt kb.25-30 perc alatt, Aztán elég hamar behívtak szerencsére a röntgennél, utána pedig az orvoshoz is, az egész meg volt kb.olyan 1.5 óra alatt. (Mondtam az orvosnak, hogy fáj, erre azt mondja, hogy erre való a fájdalomcsillapító, az is elég lett volna, mint utóbb kiderült, szóval vegyes a véleményem ról)
2020. júl. 31. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!