Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Siófoki szülés élményeiteket...

Siófoki szülés élményeiteket megosztanátok velem? Minden érdekel!

Figyelt kérdés
Első babás kismama vagyok, decemberre várjuk

2017. szept. 28. 20:25
 1/1 anonim ***** válasza:

2015-ben szültem ott. A szülésznő végig fektetett, még csak az oldalamra se fordulhattam. Sajnos fogadott orvosom volt, akinél rutin a burokrepesztés és az oxitocin. Pedig mindenki úgy beszélt róla, hogy "ő a legjobb" vagy "kicsit mogorva, de nagyon jó szakember". Én elhittem, de nem ezt tapasztaltam. AZtán utána mondta ismerős, hogy igen, ennek a dokinak ez a szokása. Gátmetszés első szülésnél kötelező. Ha nagyon tiltakozol, akkor lehet, hogy nem csinálják meg. Szülés közben engem nem tájékoztattak semmiről, vagy csak akkor, mikozben csinálták. Ha nem olvasok szülés előtt mindent össze-vissza, azt sem tudtam volna mi történik velem (pl. burokrepesztés). Valószínűleg túladagolták az oxitocint, mivel a végén ki tudja mennyi ideig öntudatlanul üvöltöttem, nem voltam magamnál, reagálni nem tudtam semmire. (A második szülésem már máshol volt, akkor is kaptam oxit, de nem fájt annyira, mint az első, és eggyüttműködő voltam, és nem üvöltöttem hanem csak hangosan nyögtem. Pedig másodszorra sokkal nagyobb babát szültem)

A gyermekágyas részlegről viszont pozitív a véleményem. :)

2017. szept. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!