Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Szeged nőgyógyász?

Szeged nőgyógyász?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Bárhova mehetek nőgyógyászhoz függetlenül attól, hogy nincs ott állandó vagy ideiglenes lakcímem? Szegeden tanulok, illetve dolgozom is. Még nem voltam nőgyógyásznál, magánrendelést jelenleg nem jöhet szóba. Fogamzásgátlót szeretnék szedni. Esetleg tudnátok segíteni nekem? :)



2020. aug. 15. 15:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem gondolom, hogy a Női Klinikáról elküldenének ez miatt, de még a Gogol utcából sem. Ha van Tb-d akkor kötelesek fogadni. Max megmondod az orvosnak, hogy itt élsz Szegeden életvitel szerűen és csak hétvégén vagy otthon.

Én faluban laktam korábban és a városban volt nőgyógyászom. Nem volt gond az ellátással.

2020. aug. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi! Sajnos elküldtek, időpontot kell foglalnom. A telefonszám amit kaptam nem megfelelő (pedig az oldalon is ez van), a hölgy diktált egy másikat, amit nem vesznek fel.
2020. szept. 1. 14:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!