Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Koronavírus (PCR) teszt...

Koronavírus (PCR) teszt fájdalmas?

Figyelt kérdés

Holnap tesztelnek és kicsit félek. Mennyire lesz fájdalmas? Azt mondják kicsit se, de ezt nehéz elhinni hiszen az orr elég érzékeny belül. Attól még jobban félek hogy hányni fogok ha a torkomat piszkálják.

Mik a tapasztalatok? Mire számítsak?



2020. aug. 16. 11:23
1 2 3 4 5 6
 41/58 anonim ***** válasza:
37%
27-es ez rohadtul nem csak egy sima nátha. Gondolkozzál már mielőtt leírod a hülyeségeidet.
2020. aug. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/58 A kérdező kommentje:

39-es: mindig is szedtem vitamint, mondjuk nem ilyen lórúgást. Most ha azt mondanád, hogy hívassak táltost vagy kérjek ördögűzést eskü abba is belemennék...


41-es: kórházban vagyok, kapok gyógyszereket. Biztos segítene mellé valami plusz vitamin, ha meg tudom oldani akkor egy próbát megér. Önmagában biztosan nem elég.

2020. aug. 29. 18:49
 43/58 anonim ***** válasza:

Sajnos az a közfelfogás, hogy ez lórúgás, pedig a mai étkezési szokások mellett ez a nagyságrend szükséges.

Szentgyörgyi Albert mondta, hogy úgy lenne jó tartani a C-vitamint, mint a lisztet a polcon.

Én ajánlom ezt az adagot, bajod nem lehet tőle, nyilván te döntöd el, élsz-e vele.

2020. aug. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/58 anonim ***** válasza:
Jobbulást!
2020. aug. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/58 anonim ***** válasza:

Én ezt szedem, ha segít (nincs érdekeltségem).

Jó az ár-érték aránya, és megbízható (tényleg benne van annyi vitamin, jól hasznosuló formában).


[link]


[link]

2020. aug. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/58 anonim ***** válasza:
47%
39,43,44,45 mind ugyanaz voltam.
2020. aug. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/58 anonim ***** válasza:

Helló, 1932 óta már van "késleltetett" C-vitamin is, nem kell kilószámra zabálni, a biotech a legjobb, D-vitamin maximum napfényhiányban, amúgy.

Nekem is ezek voltak a tünetek, csak én hordtam a maszkot és betartottam a szabályokat is és nálam negatív az eredmény(enyhe légcsőhurut 2. napon már semmi)spirometria is volt.

Nem a kérdezőnek szól, neki javulást...hanem a többieknek, megelőzésből.

2020. szept. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/58 A kérdező kommentje:

Köszönöm a vitamin tanácsokat mindenkinek. A jövőben erre jobban fogok figyelni. :)

Egyébként már jobban vagyok, lassan de gyógyulok.

2020. szept. 5. 15:17
 49/58 anonim ***** válasza:
100%

Jó, hallunk felőled,

örülök, hogy gyógyulsz!

(46os)

2020. szept. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/58 anonim ***** válasza:
47%

47: A napi C-vitamin-port egy kis műanyagkanállal beleteszem vízbe, és a nap folyamán apránként megiszom. És kész a hosszú felszívódású C-vitamin nem emelt áron. Ennyi gramm kell egy nap, amit írtam, max kiürül, de ha hiány van, az gond.

Kell a D, mert keveset vagyunk napon, de aki a szabad ég alatt dolgozik, annak nem kell (télen neki sem árt).

(46os)

2020. szept. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!