Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Koronavírus (PCR) teszt...

Koronavírus (PCR) teszt fájdalmas?

Figyelt kérdés

Holnap tesztelnek és kicsit félek. Mennyire lesz fájdalmas? Azt mondják kicsit se, de ezt nehéz elhinni hiszen az orr elég érzékeny belül. Attól még jobban félek hogy hányni fogok ha a torkomat piszkálják.

Mik a tapasztalatok? Mire számítsak?



2020. aug. 16. 11:23
1 2 3 4 5 6
 51/58 anonim ***** válasza:

Elmúlt 10 nap. Hogy vagy, kérdező?

(46-os)

2020. szept. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/58 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kérdést. Jobban vagyok csak közben náthás is lettem. Sima mezei nátha vírustól. Ezek után elgondolkodom mennyire tiszta hely egy infektológia.

A tesztem még mindig pozitív, így maradnom kell. Most gyulladásos gócot keresnek nálam ami gyengíti az immunrendszeremet. Na de így legalább meglesz egy csomó olyan vizsgálat amire sokat kellett volna várni az sztk-ban. :)

2020. szept. 16. 05:40
 53/58 anonim ***** válasza:
52%

Csak túlleszel rajta.

Én erősíteném tovább a szervezetem vitaminokkal, ásványi anyagokkal. Nagyon alap, a régi dokik ezzel kezdték a gyógyítást. Ma az állatorvosok érdekes, jobban alkalmazzák.

Írtad a stresszt, az is elég egy vitaminszegény táplálkozáshoz, hogy padlóra küldjön.

Nekem gyerekkoromban bőrbetegség miatt gócot kerestek, és azt mondták, lehet, hogy a mandulám miatt van, lehet, hogy az a góc, úgysem kell az, és kivették. Nem javult a bőröm emiatt semmit. Szóval csak megfontoltan! Jobbulást!

2020. szept. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/58 anonim ***** válasza:
100%
Kerdezo, tul vagy rajta?
2020. okt. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/58 A kérdező kommentje:
Igen. Köszönöm a kérdést. Már jól vagyok. Bár az erőnlétem nem a régi, de ennyi fekvés után nem is várható hogy fitt legyek. :)
2020. okt. 4. 06:46
 56/58 anonim ***** válasza:
100%
Jo ezt hallani:) tovabbi jobbulast:)
2020. okt. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/58 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.
2020. okt. 4. 10:26
 58/58 anonim ***** válasza:
Nekem, akinek irrealisan szuk az orrluka, nagyon fajt. Uvoltottem, es kozben rohogtem magamon, de nekem valszeg orrpolipom van
2021. márc. 23. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!