Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha a szakrendelésen 11:45 re...

Ha a szakrendelésen 11:45 re van idöpontom es multkor is 2 orat varakoztattak mert gondolom ebédeltek erdemes hamarabb bemenni inkabb?

Figyelt kérdés

Röntgen kartörés es utana mütèt miatt.

Multkor is pont igy adtak csak idöpontot hogy 12 ora elött valamennyivel.

Ott ültem es ugy tünt rendelesi szünet van mert senkit nem hivtak be nem ment a sor csak 13 körül indult meg es kb kb 14-15 ora között vegeztem ugy hogy elöször adnak papirt aztan atmenni a röntgenre ami 5 perc de ott is varakozni aztan vissza a rendelesre. Szoval ez tartott nekem kb fel12 töl 15 ig.


Most megint 12 ora elöttre kaptam idöpontot..

Na es szoval kisgyerekröl van szo mellesleg.



#szakrendeles idöpont ebedszünetre
2020. aug. 18. 09:22
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

*az orvosi asszisztend adta az idöpontot es nem szolitotta be a gyereket 2 oran keresztül.

Igy utolag belegondolva..hat nem is tudom mit gondoljak

2020. aug. 18. 10:43
 12/13 A kérdező kommentje:
Jah es ezen is agyalok.mert az éhség az oké meg tudom oldani. De a többit, a siràst a félelmet ideig oraig el tudom terelni ugyan, de az a pokol igazàbol ahogy szépen kinövi magàt mire szolitanak végre.
2020. aug. 18. 10:47
 13/13 anonim ***** válasza:
52%

Én ráborítottam volna az asztalt. Ki a francot érdekel, hogy mikor eszik? Ha időpont van, vagy rendelési idő, ne a fejét tömje. Majd a vonatok is megállnak fél órát addig a pusztában, amíg eszik a mozdonyvezető, meg nem lesz áram a műtőben, mert hát a paksi diszpécser talán nem ember?

Oldják meg, adjanak úgy időpontot, hogy tartható legyen, 20 év alatt már kitapasztalhatták volna, mennyi az annyi. Semmi igényük nincs a szervezettségre, hiszen nem ők várnak, hanem a beteg, meg akkor tartanak ebéd szünetet, amikor akarnak.

2020. aug. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!