Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Létezik olyan hogy háziorvosi...

Létezik olyan hogy háziorvosi magánrendelő?

Figyelt kérdés

Az interneten ilyen néven nem találtam a lakóhelyemen. (vidéki nagyváros) Ha van ilyen, kérlek segítsetek milyen néven lehet megtalálni.


Amire szükségem lenne az egy háziorvos szolgáltatása, de munkaidőn kívül, bejelentkezéssel. Sajnos a saját háziorvosomhoz szinte képtelenség eljutni, és ez nem a járvány miatt van, hanem amúgy is túlterhelt a rendelő, néha hetekig próbálkozom mire bejutok. (hacsak nem táppénz kérdés mert akkor ugye van egy egész napom várni, de betegen meg nem túl kellemes).


Vannak ilyen fizetős háziorvosok akiknél kicsit páciens barátabb a rendszer?



2020. aug. 19. 03:44
 1/7 anonim ***** válasza:

Esetleg próbáld meg itt, de nem tuti.

[link]

2020. aug. 19. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mi az a szolgáltatás ? Írd meg úgy konnyebb lenne. Ma már szinte minden van maganban.

Én pl munkaalkalmasságit csinaltam meg úgy

2020. aug. 19. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem biztos van ilyen, de konkrétat nem tudok. Amit viszont igen, hogy jogodban áll orvost választani, akár másik településen is. Ha esetleg a közelben nagyobb egy másik doki kapacitása, rákérdezhetsz, hogy fogad-e. Én a lakhelyemtol 40 km-re járok, mert elköltöztem, de a dokit szeretem, így megtartottam.
2020. aug. 19. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Belgyógyászati magánrendelést keress.

Munkaalkalmasságot viszont csak a munkáltatóval szerződött orvos csinál.

2020. aug. 19. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4 Ez nem igaz.Nekem is máshonnan,más orvostól volt érvényes alkalmasságim és elfogadták. (Persze azonos munkakörben szakmában lettem felvéve)
2020. aug. 19. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az érdekes.
2020. aug. 19. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Több lehetőség is van, kb leírták a többiek. Belgyógyász magánrendelés. Átjelentkezni kevésbé terhelt orvoshoz/rendelőbe. A legtöbb házidoki ki is megy házhoz, de ezt persze meg kell vele beszélni. SZTK szakrendelés, vagy ha nagy a baj akkor mentők.
2020. aug. 19. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!