Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Átjelentkezhetek másik orvosho...

Átjelentkezhetek másik orvoshoz? Van egy állandói lakcímen de viszont nem ott lakók van tartózkodási ami ahhoz orvoshoz vagyok bejelentve ahol tartózkodási van akkor köteles igy is elfogadni orvos ottani? Ahol állando lakcímen van ?

Figyelt kérdés
2020. aug. 24. 12:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Át lehet jelentkezni! Ha az "új" orvos rábólint, akkor nincs akadálya. Minimális papírmunka.
2020. aug. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mivel szabad orvos választás van így bárhova bejelentkezhetsz. Én például a szomszéd városba járok át mert amikor felnőtt háziorvost kellett választanom akkor még a szüleimnél laktam. Mivel házat vettünk jelenlegi lakhelyemen, tehát itt van az állandó címem, odahaza ideiglenes sincs. De rohadtul nem akartam az itteni helyihez menni mert nem túl jó híre volt akkor, igaz hogy azóta már más van helyette aki állítólag jó is meg normális, de úgy vagyok vele hogy azért nem váltok. főleg hogy a város 5 km-re van autóval, bármikor betudok oda menni, ő sem problémázott azon soha hogy miért járok még hozzá ha már évek óta nem is ott lakok, és tudja hogy hol lakok, be is van neki írva a rendszerbe meg az asszisztense itt lakik tőlem 3 háznyira. A kutya nem problémázott még ezen.
2020. aug. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszokat!
2020. aug. 24. 12:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!