Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mell ultrahang menstruáció alatt?

Mell ultrahang menstruáció alatt?

Figyelt kérdés
12 nap múlva megyek emlő ultrahangra, amikor is a menzeszem 5. napján leszek, jelent ez bármi féle hátrányt ultrahang során? nem szívesen tolnám az időpontot Október végéig...

#mell #ultrahang #görcs #Görcs a mellben
2020. aug. 24. 18:13
 1/3 anonim ***** válasza:
41%
Nem tudom, neked hány napig tart. Menstruáció után a legjobb. Szerintem hívd fel őket és kérdezz rá. Ha rendszertelen, akkor úgyse lehet jól időzíteni, menj el
2020. aug. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Fogamzásgátló “miatt” az 5. nap szinte már semmi, ma egész nap hívogattam őket, de hát eü... holnap hátha sikeresebb leszek!
2020. aug. 24. 20:38
 3/3 anonim ***** válasza:
41%

5. napon már jó lesz.

Nem az a lényeg, hogy tart-e még egy kicsit a vérzés, hanem hogy elmúlt-e a menstruációt megelőző mellfeszülős időszak, ami kedvezőtlen a vizsgálatnál.


Az ideális az 5-15. napon.

2020. aug. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!